У Канаді і ЄС розкритикували законопроект Зеленського про судову реформу

У Канаді і ЄС розкритикували законопроект Зеленського про судову реформу - today.ua
Loading...

Посли Євросоюзу і Канади розкритикували законопроєкт президента України Володимира Зеленського, яким передбачається реформа судової системи. Про це йдеться у відповідному спільному листі послів.

На думку послів ЄС і Канади, законопроєкт №1008, який був схвалений Комітетом Верховної Ради з питань правової політики, містить ряд досить суперечливих положень.

Зокрема, у зверненні послів до українських нардепів вказується на безпідставність скорочення кількості суддів Верховного суду і застосування люстрації до членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Також наголошується, що роль міжнародних експертів у процесі оцінювання суддів не повинна бути формальною, а обмеження вибору експертів тільки вже призначеними членами Громадської ради міжнародних експертів може бути неприйнятним для міжнародних організацій.

Посли Канади і ЄС закликали доопрацювати зазначений законопроєкт за участю міжнародних експертів, представників громадянського суспільства і професійної юридичної спільноти.

Нагадаємо, також раніше новий прем’єр-міністр України Олексій Гончарук анонсував реформу податкової системи, яку планують ввести в дію вже з 1 січня 2021 року. При цьому, за словами очільника Кабміну, головне завдання цієї осені – навести порядок з адмініструванням податків.

Аніта Луценко показала, як швидко накачати руки і схуднути: всього одна ефективна вправа
Аніта Луценко показала одну ефектну вправу, яка підтягує спину, качає руки і допомагає схуднути. Корисний пост тренер виставила на своїй сторінці в блозі. Зараз Луценко...
14 грудня: яке сьогодні свято та що не можна робити
Православна церква 14 грудня відзначає День пам’яті святого пророка Наума. Святий Наум вважається одним з 12 малих біблійних пророків. Саме він написав Книгу пророка Наума...
Гороскоп на 14 грудня від Павла Глоби: Левам пощастить з фінансами, а Скорпіони здійснять давню мрію
Важливі справи та починання в суботу краще поки що відкласти. Цей день підходить для того, щоб більше часу провести з сім’єю, а у вирішенні будь-яких...
Пити треба менше: Анастасія Волочкова перейшла всі межі
Анастасія Волочкова в день на своїй сторінці в Instagram може виставити аж до десяти постів. Найчастіше вони носять провокаційний характер і на балерину відразу накидається...