У Дніпрі 67-річна жінка впала в колектор і пробула там три дні

213
У Дніпрі 67-річна жінка впала в колектор і пробула там три дні - today.ua
Фото:slovoidilo.ua

У Дніпрі рятувальники витягли з колектора 67-річну жінку, яка впала і просиділа в ньому три дні. Врятувати її вдалося завдяки кінологам, повідомили в прес-службі ДСНС в Дніпропетровській області.

Інцидент стався на вулиці Баженова в Шевченківському районі міста. Як з’ясувалося, напередодні жінка вийшла з роботи на обідню перерву і зникла. Її шукали родичі, правоохоронці та кінологи. Згодом з’ясувалося, що жінка впала в яму, яка була закидана травою і листям, і провела там три дні. Коли на місце викликали карету швидкої допомоги та рятувальників, постраждалій спустили в колектор воду.

“Я говорила з постраждалою через люк (ми не бачили її, ще потрібно було зрозуміти, де вона конкретно знаходиться), заспокоювала. З’ясувала, що явних травм немає, свідомість ясна, постраждала контактна, повністю розуміє, що з нею сталося”, – розповіла кінолог.

Після цього рятувальники за допомогою драбини та мотузки витягли жінку і передали її медикам.

Нагадаємо, у неділю вночі, 24 березня, рятувальники отримали повідомлення про перекидання моторного човна в акваторії річки Дніпро з молодими людьми на борту.

загрузка...