У Чернівцях водій маршрутки побив ветерана АТО: опубліковано відео

1327
У Чернівцях водій маршрутки побив ветерана АТО: опубліковано відео - today.ua

Водії маршруток все частіше відмовляються перевозити ветеранів АТО або їх родичів, яким в Україні надано право безкоштовного проїзду у громадському транспорті. Так, в Чернівцях водій маршрутки побив ветерана АТО, що їхав додому після лікування в шпиталі. За попередніми даними, ветеран АТО нібито не показав посвідчення учасника бойових дій.

“Довго слухати чоловіка водій не став – виштовхнув із салону, а потім ще й побив його. Образливим пасажиром виявився демобілізований боєць. Він якраз їхав з військового шпиталю, де проходив лікування”, – повідомили очевидці інциденту.

Інцидент обурив побратимів ветерана АТО, тому вони приїхали на розмову з водієм маршрутки.

Правда, водій маршрутки почав скидати вину на самого бійця, який нібито спровокував агресію. В результаті демобілізовані бійці написали скаргу в обласну адміністрацію та вимагають звільнити водія маршрутки з місця роботи.

Відомо, що потерпілий ветеран АТО написав заяву до поліції.

Міністерство оборони України нагадує, як себе вести учасникам АТО в тому випадку, якщо їм відмовили у безкоштовному проїзді по посвідченню учасника бойових дій (УБС). Учасники АТО, в разі відмови в безкоштовному проїзді на підставі посвідчення УБС, можуть звертатися до поліції за номером 102.

Раніше на Тернопільщині водій маршрутки врятував пасажира, якому раптово стало погано.

загрузка...