Цькуванням - стоп: ВР схвалила законопроект, спрямований проти булінгу

За даними Міністерства юстиції, Україна увійшла в першу десятку європейських країн за рівнем поширеності булінгу серед школярів.

Цькуванням - стоп: ВР схвалила законопроект, спрямований проти булінгу - today.ua

Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроект про протидію булінгу.

Автори законопроекту №8584 вирішили карати за булінг у навчальних закладах, а також штрафувати батьків та вчителів.

Булінг (цькування) - агресивне переслідування одного з членів колективу (особливо колективу школярів і студентів, але також і колег) з боку інших членів колективу або його частини. При цькуванні жертва не в змозі захистити себе від нападок, таким чином, цькування відрізняється від конфлікту, де сили сторін приблизно рівні.

Штраф за булінг може скласти від 340 до 850 гривень (якщо підлітку не виповнилося 16 років). Відзначається, що штраф за них виплачуватимуть батьки. При повторному порушенні протягом року штраф за булінг збільшиться до 3 тисяч 400 гривень.

Крім того, за булінг будуть карати і педагогів, які замовчують про випадки насильства. Штраф їм загрожує від 850 до 1 тисячі 700 гривень.

Якщо ваша дитина стала жертвою булінгу, звертайтеся за безкоштовною консультацією до Єдиного контакт-центр юридичної допомоги по телефону 800 -213-103 (цілодобово в межах України).

https://youtu.be/M7DGgQWW2mA

Раніше Today UA повідомляли, як розлючений одесит прийшов до школи з сокирою, щоб розібратися з кривдниками дитини.

ДЖЕРЕЛОslovoidilo.ua