ТОП-5 варіантів фарбування волосся 2020: модні тренди і поради стилістів

У 2020 році в тренді будуть нові техніки фарбування волосся, серед яких переважатимуть і світлі, і більш темні відтінки. Дізнайтеся, які головні тенденції фарбування підготували для вас стилісти в цьому році, посилаючись на зарубіжний досвід.

ТОП-5 варіантів фарбування волосся 2020: модні тренди і поради стилістів - today.ua

Каштановий колір

Техніка фарбування «The Money Piece» в кінці 2019 року стала мега популярною в Голлівуді і буде у тренді в 2020 році. Суть такого фарбування полягає в тому, що пасма біля обличчя робляться на 2-3 тони світлішими від основного кольору волосся. Основним кольором є темно-каштановий. Однак, є варіації і з більш світлими відтінками. На каштанові пасма можна зробити каліфорнійське мелірування з ефектом вигорілого волосся. На кучерявому волоссі таке фарбування буде виглядати особливо ефектно.

Чорний колір

ТОП-5 варіантів фарбування волосся 2020: модні тренди і поради стилістів

Брюнеткам не варто перефарбовуватися в інший колір, так як темні відтінки залишаються в тренді в 2020 році. Можна затонувати темне волосся в чорний колір. Русявим не рекомендується перефарбовуватися і кардинально змінювати образ.

Фіолетовий колір

Цей відтінок найбільше підійде до обличчя блакитнооким дівчатам. Стилісти пропонують в 2020 році зробити омбре від світло-фіолетового до насиченого відтінку. Такий ефект на волоссі зробить з вас справжню казкову принцесу.

Медовий колір

Наймодніший блондинистий відтінок 2020 року — це медовий. Він підійде дівчатам будь-якого типажу і кольору очей. Карамельний відтінок в добавку до медового додасть волоссю теплоти і блиску. На сонці волосся такого кольору буде переливатися і сяяти.

Мідний колір

ТОП-5 варіантів фарбування волосся 2020: модні тренди і поради стилістів

Дівчатам з каштановим кольором волосся рекомендується додати декілька мідних пасм, які візуально додадуть зачісці об'єму. Цей рудуватий відтінок рідко зустрічається в натуральному вигляді. На волоссі мідна палітра виглядає дуже яскраво і пишно. Мідний можна затемнити в коренях або розмістити на світлих пасмах, збільшуючи контраст зачіски – це буде виглядати стильно і свіжо.

Раніше повідомлялося, які головні особливості омолоджувальної стрижки шеггі 2020.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru