ТОП-5 небезпечних продуктів із супермаркета

Робити покупки в супермаркетах - один з найзручніших способів придбати все необхідне не тільки до столу, а і взагалі для дому, адже в одному місці можна знайти все й одразу. Але деякі продукти харчування в супермаркетах все ж краще оминати, тому що вони можуть бути по-справжньому небезпечними для організму.

ТОП-5 небезпечних продуктів із супермаркета - today.ua

Заморожені овочі та ягоди

В магазинах овочі і ягоди можуть заморожувати по декілька разів поспіль, в результаті чого ви придбаєте суцільний лід без жодних залишків корисних речовин та вітамінів. Овочі містять багато водорозчинних вітамінів (С, Р і вітаміни групи В), тому заморозка робить такі продукти фактично марними для вживання.

Крупи на вагу

У мішках, де тримають крупу, крім пилу і дрібного сміття можуть заводитися моль, жучки та інші комахи. Вживання таких круп може бути небезпечними та спровокувати розвиток серйозних хвороб.

Сирі яйця

Сьогодні ймовірність отримати харчове отруєння через сирі яйця вже в рази нижча, ніж була років 20 тому, коли траплялися спалахи епідемій сальмонели, але все-таки без термічної обробки яйця краще не вживати.

Готова продукція

В кулінарних відділах магазинів зазвичай готують з того, що "залежалось". Саме тому, вживаючи такі страви, ви ризикуєте отримати харчове отруєння. Особливо небезпечно купувати в кулінарії супермаркетів рибу, м'ясо та майонезні салати.

Мелені спеції

Мелений перець, паприку, суміші спецій ми зазвичай купуємо вже в готовій упаковці. Це зручно, але ненадійно - часто в спеції додають шкідливі консерванти, які можуть похитнути здоров'я.

Нагадаємо, раніше ми назвали ТОП-10 продуктів, які допоможуть побороти стрес під час карантину.