ТОП-3 породи котів, які притягують в будинок гроші

З кішками різних порід пов'язано безліч прикмет, в які можна звичайно не вірити, але їх правдивість доведена була вже не раз. Про магічні здібності цих тварин активно розповідають езотерики і всі ті, хто сам не раз відчув на собі силу впливу кота. Хтось з них відганяє з дому нечисту силу, деякі породи зцілюють людину, ну а комусь коти певних порід приносять фінансове благополуччя. Дізнайтеся, кішку якої породи потрібно завести у себе в будинку, щоб вирішити всі проблеми з грошима.

ТОП-3 породи котів, які притягують в будинок гроші - today.ua

Сибірська кішка

ТОП-3 породи котів, які притягують в будинок гроші

За фінансове благополуччя відповідає саме чорна сибірська кішка. Знайти тварину такого забарвлення виявиться не так просто, але це можливо. Якщо ви побачили такого красеня, хапайте його за хвіст і забирайте до себе жити. Власники цієї породи більше за інших мають шанси налагодити свої фінансові справи, якщо у них вдома живе такий друг. Також представники сибірської породи охороняють будинок від хвороб і пристріту. Вони гіпоалергенні, що також є безумовним плюсом породи.

Мейн-кун

ТОП-3 породи котів, які притягують в будинок гроші

Ця порода завдяки своїй позитивній енергетиці притягує в життя людей, яких вона любить, фінансове благополуччя. Завівши у себе в квартирі мейн-куна, ви відразу можете і не помітити, як ваші фінансові справи підуть вгору. Ви почнете позбуватися боргів і накопичувати якісь заощадження. Коти цієї породи стануть вашими незамінними талісманами. Бережіть цих тварин і намагайтеся миритися з особливостями їх непростого характеру заради свого ж добробуту.

Орієнтальна порода

ТОП-3 породи котів, які притягують в будинок гроші

Представників цієї незвичайної породи часто називають міні-пантерами. Вони здатні залучити в життя людей гроші і удачу, але про це мало хто знає. Орієнтали заряджають будинок позитивною енергетикою, намагнічуя його на залучення фінансів.

Раніше повідомлялося, які породи котів залишаються відданими своїм господарям, не менше собак.

ДЖЕРЕЛОrsute.ru