Тарифи на тепло стрімко злетять: українці будуть платити на 42% більше

Тарифи на опалення в Україні знову підвищать. Перша хвиля подорожчання очікується вже з наступного тижня, але поки що тільки в Одесі.

Тарифи на тепло стрімко злетять: українці будуть платити на 42% більше - today.ua
Фото: www.capital.ua

За даними ЗМІ, вже наступного тижня Нацкомісія з регулювання енергетики та ринку комунальних послуг розгляне і, вірніше за все, затвердить нові тарифи на опалення для Одеси. Таку інформацію оприлюднив директор КП "Теплопостачання міста Одеси" Олександр Михайлов. Він пояснив, що підприємство не може впоратись, тому потрібно десь брати кошти.

Вже з понеділка та вівторка, 25-26 листопада, відомство займеться новими тарифами. Якщо нові цифри буде ухвалено, то з початку грудня за опалення в Одесі платитимуть аж на 42% більше, ніж зараз. Так, якщо на сьогоднішній день одна гігакалорія для населення коштує 1,009 тис. грн, то після підвищення ціна складе 1,445 тис. грн.

Раніше також повідомлялось, що у Києві ціни на газ збільшаться на 15%. Для жителів Вінниці ціна на газ підніметься втричі. На Закарпатті тариф на опалення підняли на одну гривню. Найменше подорожчання газу очікується в Кременчуці.