Свідоцтво про народження дитини будуть видавати по-новому: що потрібно знати киянам

836
Свідоцтво про народження дитини будуть видавати по-новому: що потрібно знати киянам - today.ua

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник заявив, що в Києві з 11 березня свідоцтво про народження дитини будуть видавати не тільки в пологовому будинку або відділі державної реєстрації актів цивільного стану (РАЦС), але і в центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).

У прес-службі Київміськдержадміністрації повідомили, що тепер одночасно з отриманням свідоцтва про народження дитини батьки зможуть також зареєструвати місце проживання дитини та оформити документи на отримання соціальної допомоги, покладеної при народженні малюка. У КМДА вважають, що користуватися таким комплексом послуг людям буде зручно.

У КМДА зазначили, що держреєстрація народження дитини через ЦНАП стала можливою завдяки угоді про співпрацю, досягнутої між Головним територіальним управлінням юстиції в Києві і столичним департаментом надання адмінпослуг міськдержадміністрації.

Також в Києві центри надання адмінпослуг перейшли на подовжений графік роботи по суботах – до 18.00. На сьогоднішній день київські ЦНАП надають киянам вже більше 150 послуг.

Нагадаємо, кияни почали отримувати нові платіжки за електроенергію з оновленими реквізитами для оплати. Киянам потрібно уважно стежити, щоб при оплаті рахунків через банківські та інші установи коректно формувалися і заповнювалися платежі з урахуванням нових реквізитів постачальника послуг “Київські енергетичні послуги”, а саме: МФО: 322669 (філія Головне управління в Києві та Київській області ПАТ “Ощадбанк”), ЄДРПОУ 41916045, розрахунковий рахунок 26036300584873.

загрузка...