Суд виніс рішення у справі про закриття виборчих дільниць у Росії

2450
Суд виніс рішення у справі про закриття виборчих дільниць у Росії - today.ua

Апеляційний адміністративний суд Києва відмовив у задоволенні позову представників опозиційного блоку щодо незаконності постанови Центрвиборчкому про закриття виборчих дільниць на території Російської Федерації.

Нагадаємо, народний депутат Євген Мураєв подав позов до Центральної виборчої комісії (ЦВК) з вимогою визнати протиправною постанову про ліквідацію виборчих дільниць на території РФ.

Глава фракції “Оппоблок” Вадим Новинський заявив, що “суд в задоволенні позову відмовив, аргументуючи відсутністю доказів перебування за межами України в день голосування”.

Новинський вважає, що це рішення є політично мотивованим.

Як повідомлялося, Центральна виборча комісія перенесла виборчі дільниці з території РФ в посольства України в Грузії, Казахстані і Фінляндії, де українці, що проживають на території Росії, зможуть проголосувати за Президента України на виборах 31 березня.

Глава МЗС України Павло Клімкін пояснює закриття виборчих дільниць тим, що Росія стосовно України є країною агресором і окупантом, тож проводити вибори на її території є апріорі дуже проблематичним і ризикованим кроком.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія відмовила в реєстрації кандидатом на посаду президента України правозахиснику із Броварів Володимиру Ратушу.

загрузка...