Нардеп судиться з ЦВК через закриття виборчих дільниць у Росії

4804
Нардеп судиться з ЦВК через закриття виборчих дільниць у Росії - today.ua
Фото:nashkiev.ua

Позафракційний народний депутат Євген Мураєв подав позов до Центральної виборчої комісії (ЦВК) з вимогою визнати протиправною постанову про ліквідацію виборчих дільниць на території РФ. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Мураєв виклав у Facebook фотокопію свого адміністративного позову, поданого до Шостого апеляційного адміністративного суду, в якому просить визнати протиправними дії ЦВК з ліквідації виборчих дільниць №900075, №900077, №900078, №900117, №900118 на території РФ.

Як повідомлялося, Центральна виборча комісія перенесла виборчі дільниці з території РФ в посольства України в Грузії, Казахстані і Фінляндії, де українці, що проживають на території Росії, зможуть проголосувати за Президента України на виборах 31 березня.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін пояснює закриття виборчих дільниць тим, що Росія стосовно України є країною агресором і окупантом, тож проводити вибори на її території є апріорі дуже проблематичним і ризикованим кроком.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія відмовила в реєстрації кандидатом на посаду президента України правозахиснику із Броварів Володимиру Ратушу.

загрузка...