Субсидії готівкою українці зможуть отримати через “Укрпошту” та “Ощадбанк”

433
Субсидії готівкою українці зможуть отримати через "Укрпошту" та "Ощадбанк" - today.ua
Фото:SumyNews

Українці, які оформили субсидії ще у жовтні 2018 року, з березня почнуть отримувати гроші від держави готівкою через відділення “Укрпошти” та “Ощадбанку”. Про це повідомив віце-прем’єр міністр Павло Розенко.

“Протягом місяця уряд чітко випише відповідну постанову Кабінету міністрів, і, як і обіцяли, з 1 березня люди отримають вже перші гроші за субсидії через різні механізми: це буде “Ощадбанк” для тих, хто вже має рахунки, “Укрпошта” для тих, хто не користується послугами банків. Ця система у нас вже практично відпрацьована, тому для людей ніяких незручностей для переходу на монетизацію субсидій не буде”, – розповів він.

За словами Розенко, одержувачі субсидій споживають у 1,8-2 рази більше газу, ніж ті, хто їх не отримують. Тому монетизація виплат стимулюватиме українців споживати менше газу, оскільки зекономлені гроші вони зможуть витратити на свій розсуд.

На сьогодні в Україні близько 4 мільйонів одержувачів субсидій. Середній розмір субсидії в  опалювальний період становить 1,5 тисячі гривень.

Як повідомлялося, “Ощадбанк” не стягуватиме комісію з одержувачів субсидій, які беруть участь в їх монетизації.

Нагадаємо, Кабмін схвалив законопроект, який регулює всі правові та організаційні засади здійснення верифікації субсидіантів.

загрузка...