Стало відомо, що станеться з організмом, якщо на місяць відмовитись від цукру

Багато людей свідомо зменшують у своєму раціоні кількість цукру, щоб бути здоровішими. Однак, деякі намагаються вдавати, що цукор не такий шкідливий, як про нього говорять. Яку шкоду завдає надмірне вживання цукру на наш організм, розповіли медики.

Стало відомо, що станеться з організмом, якщо на місяць відмовитись від цукру - today.ua

За даними Американської кардіологічної асоціації, американці споживають у середньому 77 г доданого цукру на день, що втричі перевищує рекомендовану щоденну норму. Щоб було зрозуміліше, 77 г - це трохи менше ніж половина склянки.

Видання Harvard Health Publishing повідомило, що підвищене споживання доданого цукру пов'язане з різними захворюваннями: від діабету та збільшення ваги до жирової хвороби печінки.

Надмірне споживання цукру може підвищити рівень тригліцеридів, що пов'язане з великим ризиком серцевих захворювань. Деякі дослідження показали, що це у свою чергу збільшує ризик зниження когнітивних функцій та деяких видів раку.

Відмовившись від цукру хоча б на місяць, ви знизите ризик діабету та покращите стан свого кишечника. Також вдасться забути про стан тривоги та депресії.

Стало відомо, що станеться з організмом, якщо на місяць відмовитись від цукру

Що станеться з організмом, якщо відмовитися на якийсь час від цукру

Зменшиться запалення в організмі. Цукор може бути безпосередньо пов'язаний із різноманітними запаленнями в організмі. Що б вас не турбувало по здоров'ю, спробуйте менше їсти цукру, в будь-якому випадку це піде на користь.

Зменшиться ризик розвитку раку. У 2020 році експерти встановили, що споживання цукру може бути фактором ризику розвитку деяких видів раку, зокрема молочної залози. Також споживання цукру "годує" ракові клітини, тому при даному діагнозі від цукру потрібно відмовитись без сумнівів.

Збільшиться кількість енергії. Рафінований цукор, що наприклад міститься в оброблених харчових продуктах, печиві, чіпсах і тістечках, може викликати почуття млявості. Відмовившись від солодощів, ви відчуєте приплив енергії та сил.

Поліпшиться робота кишківника. Відмова від цукру на місяць покращить травлення та усуне проблему здуття живота. Цукор та рафіновані вуглеводи підживлюють шкідливі бактерії в кишечнику, а корисні бактерії не встигають розмножуватися. На фоні цього – надмірне утворення газів, діарея чи запори.

Поліпшиться стан шкіри. Надлишок цукру в організмі провокує виникнення запальних захворювань, у тому числі і на тілі. Прищі, алергії, екземи ... Якщо ви з ними знайомі, значить від цукру потрібно хоча б на якийсь час відмовитися.

Поліпшиться стан зубів. За даними Healthy Food America, дорослі, які регулярно вживають один-два солодкі напої на день, мають на 30% більше захворювань зубів, ніж дорослі, які не вживають солодких напоїв. Дослідження щодо дітей показало, що у них також вдвічі більший ризик розвитку проблем із зубами, ніж у дітей, які не п'ють солодких напоїв.

Раніше повідомлялося, що наприкінці січня в Україні знизилися ціни на цукор, а також низку круп.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua