Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков не відповів на п'ять запитань президента

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков проголосував на місцевих виборах ще зранку, однак не взяв участі в президентському опитуванні, повідомляє ua.interfax.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков не відповів на п'ять запитань президента  - today.ua

"Ні, не відповідав на п'ять запитань", - відповів Разумков журналістам, які поставили йому запитання щодо опитування.

Голова Верховної Ради пояснив це тим, що біля дільниці, де він голосував, не було видно волонтерів зі скриньками. Природно, що журналісти поцікавились у нього, чи зробить він спробу пошукати волонтерів, аби відповісти на опитування, ініційоване главою держави. Разумков відповів, що ні - волонтерів він не шукатиме.

"На жаль, ні. Мені є чим зайнятися", - відповів спікер.

Водночас він відмовився повідомити журналістам, якими були б його відповіді у випадку, якби він усе-таки взяв участь в опитуванні.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков не відповів на п'ять запитань президента

Таким чином, це ще раз опосередковано доводить, що Дмитро Разумков дедалі більше стає самостійним політичним гравцем, і що можливо, недарма деякі політичні експерти приписують йому президентські амбіції. Крім того, це свідчить, що протистояння між спікером Верховної Ради та Офісом президента (який, власне, й організував це опитування) дедалі важче приховувати. А якщо врахувати, що й в самому ОП вже давно йде тиха боротьба за першість, то стає очевидним: президенту непросто стримувати усю цю когорту політичних соратників, яка от-от може розсипатись на антагоністичні групи.

Нагадаємо, головний розкольник "Слуги народу" Гео Лерос недавно поділився інформацією, що між президентом і Разумковим "пробігла чорна кішка". Мовляв, гаранту нашіптують у вуха, що Разумков може замінити його на посту президента, причому можливо, що й дочасно. Саме в такому контексті, каже Лерос, треба розглядати недавній візит Дмитра Разумкова до Литви. Мовляв, спікер їздив на оглядини до західних партнерів. Втім, і всезнаючий  Лерос може помилятися.

ДЖЕРЕЛОua.interfax