Спецслужби РФ пропонують 2 тисячі доларів за підпал храмів Московського патріархату: СБУ розповіла про методи вербування українців

1599
Спецслужби РФ пропонують 2 тисячі доларів за підпал храмів Московського патріархату: СБУ розповіла про методи вербування українців - today.ua
Фото: politeka.net

СБУ розповіла про отримання оперативної інформації про намір спецслужб РФ вербувати в Україні паліїв культових споруд УПЦ Московського патріархату. За даними СБУ, пошук виконавців таких терористичних актів, здійснюється як безпосередньо спецслужбами РФ, так і підлеглими їм МГБ “ЛНР” і “ДНР”. Виходячи з отриманої інформації, за це вони готові платити по 2 тисячі доларів США.

Відповідно до даних, отриманих від одного з таких найманців, гроші він повинен був отримати на картковий рахунок після відправки відеозапису своїх злочинних дій.

Алгоритм вербування українців спецслужбами РФ виглядав так:

1. Намалювати на місці будь-який із запропонованих символів.

2. Почати зйомку, зняти темряву і момент загоряння. Зняти секунд 10 горіння.

3. Вщент палити не обов’язково, головне, щоб будівля храму почала горіти.

4. Об’єкт на вибір. Обов’язково Московський патріархат.

5. На акцію телефон брати без sim-картки, в момент зйомки поставити телефон в авіарежим.

Незважаючи на успішне припинення першої провокації, вербувальна діяльність спецслужби РФ триває. У зв’язку з цим громадян України закликають до пильності і при отриманні подібних “пропозицій заробити” негайно повідомляти в СБУ за номером 0 800 501 482.

загрузка...