Сніговий листопад і тепла зима: синоптики здивували прогнозом погоди

На зміну "бабиному літу" в Україну приходять дощі та заморозки. Похолодання почнеться вже з понеділка, 28 жовтня. Наступного тижня температура повітря поступово знизиться до +8... +10 градусів, а вночі буде до -3 градусів.

Сніговий листопад і тепла зима: синоптики здивували прогнозом погоди - today.ua

За попередніми прогнозами метеорологів, у листопаді сонячні дні будуть змінюватися похмурими. Температура у першій половині місяця очікується в середньому +5... +9 градусів, а ближче до другої половини до +1... +6. Останні дні місяця будуть по-справжньому зимовими: вночі та вранці температура не перевищить -3...-2 градуси. Перші снігопади очікуються вже після 20 листопада.

За прогнозами синоптиків, в кінці листопада в Україну прорветься холодний атмосферний фронт із Сибіру, який принесе морози і дощ зі снігом.

Прогнозується, що в січні-лютому 2020 року температура впаде до свого граничного мінімуму. Очікуються потужні снігопади.

Правда, самі метеорологи запевняють, що робити точні прогнози зараз досить складно — клімат "розхитаний". На загальному фоні досить високої температури можуть спостерігатися окремі періоди холоду. Але вони, швидше за все, будуть короткочасними. Відзначається, що кількість опадів цієї зими буде такою ж, як завжди. Але з урахуванням того, що температура буде вищою, ніж зазвичай, опади будуть випадати у вигляді дощу або мокрого снігу, особливо в центральних і південних областях України. А значить, треба бути готовим до ожеледиці та налипання мокрого снігу.

Раніше повідомлялося, що на цих вихідних, 26 та 27 жовтня, у більшості регіонів України буде сухо і тепло. Температура повітря вдень становитиме +14... +19 градусів.

ДЖЕРЕЛОvesti.ua