Схильність до онкозахворювань: яка група крові менш за все “боїться“ раку

Група крові може впливати на загальний стан здоров'я людини, а також на її схильність до тих чи інших захворювань. Не винятком стала і онкологія - вчені з'ясували, що є група крові, носії якої менш за все схильні до розвитку раку.

Схильність до онкозахворювань: яка група крові менш за все “боїться“ раку - today.ua

Так, вчені з Каролінського університету заявили, що власники другої групи крові менше інших людей ризикують захворіти на рак. А ось люди з першою групою крові - навпаки знаходяться в групі ризику, тому їм потрібна більш ретельна діагностика, рекомендується регулярно проходити обстеження.

Втім, головними чинниками розвитку раку, за словами експертів, все одно залишаються зловживання алкоголем і тютюном, а не група крові.

Проаналізувавши медичні дані декількох тисяч пацієнтів, які були зібрані на протязі 25 років, лікарі дійшли до висновку, що саме перша група крові найчастіше зустрічається серед хворих на рак.

Також раніше російська телеведуча Олена Малишева повідомляла, що людям з першою групою крові варто побоюватися раку товстої кишки; з другою групи крові - раку шлунка; з третьою - раку підшлункової залози; з четвертою - раку нирок.

Нагадаємо, також медики радять жінкам з першою групою крові не “затягувати” з вагітністю.