Савченко можуть знову заарештувати: у ГПУ зробили заяву

Генеральна прокуратура наполягає на арешті колишнього нардепа Надії Савченко та екс-керівника Центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана, враховуючи наявність обгрунтованого обвинувачення в здійсненні ними тяжких та особливо тяжких злочинів. За словами співробітників ГПУ, вони можуть переховуватися від суду, впливати на свідків або перешкоджати проведенню слідства.

Савченко можуть знову заарештувати: у ГПУ зробили заяву  - today.ua

У прокуратурі заявляють, що запобігти цим ризикам шляхом застосування більш м'яких заходів, крім як утримання під вартою, неможливо.

Зазначається, що суд з 7 травня до цих пір не розглядає клопотання про утримання під вартою Савченко і Рубана.

"7 травня 2019 прокурорами заздалегідь, до початку підготовчого судового засідання, в Броварський міськрайонний суд Київської області подано клопотання про застосування до обвинуваченого запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, які до цього часу судом не розглянуто", - заявили в ГПУ.

Нагадаємо, в ніч на 16 квітня Надію Савченко, підозрювану в організації теракту, і іншого фігуранта цієї справи Володимира Рубана випустили з-під варти. Їх відпустили, оскільки термін арешту закінчився 16 квітня, а суд не обрав і не продовжив запобіжний захід.

Як відомо, фігурантів справи звинувачували у змові з метою насильницького повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, в підготовці замаху на життя президента, депутатів парламенту, членів уряду за попередньою змовою з групою осіб, а також у підготовці теракту в стінах Верховної Ради.

ДЖЕРЕЛОpravda.com.ua