САП вирішила відновити розслідування справи щодо Вілкула

516
САП вирішила відновити розслідування справи щодо Вілкула - today.ua
Фото: tsn.ua

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) вирішила скасувати закриття справи про можливе декларування недостовірної інформації народним депутатом Олександром Вілкулом. За даними правоохоронців, рішення відновити розслідування справи щодо Вілкула САП прийняла 8 лютого 2019 року.

САП зазначила, що розслідування відновлено в зв’язку з тим, що детективи НАБУ не дослідили обставини по справі, не проаналізували доходи і витрати Олександра Вілкула і не склали план розслідування.

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі нагадали, що 28 грудня 2018 року НАБУ закрило справу стосовно Вілкула в зв’язку з відсутністю в його діях складу злочину.

Нагадаємо, в Бердянську Запорізької області місцеві активісти зірвали виступ кандидата в президенти, народного депутата Олександра Вілкула. Коли народний депутат України разом з охороною спробував потрапити в приміщення будинку культури “Софіт”, його облили зеленкою. Між правоохоронцями та активістами сталося зіткнення. Активісти заблокували вхід, і кандидат в президенти потрапити всередину будівлі не зміг. В результаті народний депутат від Опозиційного блоку покинув місце зустрічі.

Раніше Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрили кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем очільником Генеральної прокуратури України Юрієм Луценком.

загрузка...