Сайт ПриватБанку увійшов до десятки найпопулярніших ресурсів в Україні

За підсумками січня поточного року, сайт ПриватБанку увійшов до десятки найбільш відвідуваних українських сайтів, посівши почесне сьоме місце у рейтингу.

Сайт ПриватБанку увійшов до десятки найпопулярніших ресурсів в Україні - today.ua

До трійки лідерів потрапили Google, YouTube, а також соцмережа Facebook. Рейтинг склала та оприлюднила Інтернет Асоціація України (ІнАУ).

Сайт ПриватБанку увійшов до десятки найпопулярніших ресурсів в Україні

За результатами дослідження, українці також часто користуються ресурсами ukr.net, OLX та сайтами "Вконтакте" та "Яндекс", які вже кілька років перебувають під забороною в Україні.

У 2018 році сайт ПриватБанку увійшов до п’ятірки найпопулярніших інтернет-ресурсів, якими користуються українці. Як відомо, платіжна система Приват24 залишається найпопулярнішим в Україні інтернет-банкінгом, який налічує понад 9 мільйонів користувачів.

Крім того, ПриватБанк залишається основним кредитором населення України. І одним із пріоритетних завдань банку на 2019 рік стане зниження ставок кредитування для малого та середнього бізнесу.

Нагадаємо, ПриватБанк отримав право на відшкодування збитків через незаконні дії Росії в Криму.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк потрапив у скандал після відмови клієнту повернути грошові кошти через сервіс інтернет-банкінгу Приват24.

ДЖЕРЕЛОminfin.com.ua