Жахлива ДТП у Запоріжжі: в автомобілі заживо згоріли троє студентів, очевидці не змогли їх врятувати

Вчора ввечері в Запоріжжі сталася страшна ДТП, яка забрала життя трьох молодих людей. Всі троє загиблих - студенти-іноземці, які навчалися в медичному університеті. Про те, що трапилося, повідомив один з місцевих Telegram-каналів.

Жахлива ДТП у Запоріжжі: в автомобілі заживо згоріли троє студентів, очевидці не змогли їх врятувати - today.ua

Аварія сталася на Набережній. Очевидці розповідають, як усе сталося. Автомобіль BMW на великій швидкості мчав у середньому ряду. Під час руху він лівим боком зачепив Nissan, який пересувався в лівому ряду. Від зіткнення BMW відкинуло і понесло на рекламний щит. Врізавшись у рекламний щит, машина загорілася. Причому відразу спалахнула, мов свічка.

Жахлива ДТП у Запоріжжі: в автомобілі заживо згоріли троє студентів, очевидці не змогли їх врятувати

 

На кадрах, що з'явилися в Мережі, видно, що водії, які стали свідками аварії, відразу вискочили зі своїх автомобілів з вогнегасниками. Однак впоратися з вогнем, що охопив одразу весь автомобіль, їм не вдалося. Правда, все-таки вдалося врятувати хлопця-водія і дівчину, які сиділи попереду. Вони одержали травми, але залишилися живі.

Ще троє молодих хлопців, що сиділи в автомобілі ззаду, згоріли заживо. Пожежні, терміново примчали на виклик, загасили вогонь, однак рятувати там вже не було кого.

Поліція з'ясовує деталі цієї страшної ДТП.

Нагадаємо, в Києві на проспекті Гузара в ДТП загинуло троє людей - байкер та його пасажирка, а також пішохід, який вирішив перебігти вулицю в недозволеному місці.