Чекайте проблем: ретроградний рух планет вплине на всі сфери життя

Фахівці в області астрології попередили про небезпечний період. У ретроградний рух переходять відразу кілька планет, що загрожує фінансовими проблемами і конфліктами у відносинах.

Чекайте проблем: ретроградний рух планет вплине на всі сфери життя - today.ua

13 травня Венера розгорнеться у зворотний бік і буде перебувати в такому положенні до 26 червня включно. Романтичні союзи піддадуться серйозним випробуванням, у багатьох виникне серйозний дефіцит фінансів. Ті стосунки, які зав'язалися лише нещодавно, швидше за все, триватимуть недовго, а токсичні розірвуться, в чому, власне, немає нічого поганого.

Зверніть увагу: мова йде не тільки про кохання, а й про кар'єру. З цієї причини рекомендується відкласти на більш відповідний час вирішення спірних питань. Ситуація ускладнюється тим, що ретроградний рух торкнеться і Марса, що викличе не тільки проблеми особистісного характеру, але й занепад сил і енергії, зникнення мотивації. Однак люди творчих професій відчують підйом. Разом з ними активізуються шахраї і аферисти, тому слід бути напоготові.

На початку ретроградного руху планет настане особливо напружений період для декількох знаків Зодіаку. Це – Стрілець, Близнюків і Діви. Пощастить Козерогам і Тельцям, на яких це астрономічне явище сприятливо подіє. Для решти знаків мало що зміниться.

Про те, як ретроградна Венера вплине на сфери життя, дізнайтеся з нашого матеріалу.