Зеленського, як і раніше, більшість хоче бачити президентом: Порошенко йде другим

Незважаючи на провали і проколи влади, Володимира Зеленського, як і раніше, бачить на президентській посаді більшість українців. Такі результати свіжого соцопитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг".

Зеленського, як і раніше, більшість хоче бачити президентом: Порошенко йде другим - today.ua

Питання звучало так: за кого б ви проголосували, якби вибори проходили зараз?

34,6% тих, хто визначився зі своїм вибором і чітко знає, за кого піде голосувати, назвали Володимира Зеленського. Разом з ним в трійку лідерів увійшли також Петро Порошенко та Юрій Бойко. Причому Порошенко і Бойко йдуть практично ніс-у-ніс: за Порошенка віддали б голоси 11,4%, за Юрія Бойка – 11,2%. Далі слідує Юлія Тимошенко з 7,2% та Ігор Смешко (глава партії "Сила і честь") з 6,7%.

При цьому діяльністю Зеленського на сьогодні задоволені лише 36% опитаних. А ось незадоволених значно більше – 52%. Паралельно 22% опитаних вважають, що Україна прямує вірним напрямком, 63% переконані, що напрямок неправильний, 15% – не змогли дати однозначну відповідь.

Зеленського, як і раніше, більшість хоче бачити президентом: Порошенко йде другим

Цікава також палітра емоцій, якими люди описують свій теперішній стан. Тут переважає розчарування (41%). Разом з тим, в людях ще доволі-таки сильна надія (30%). Смуток займає третій рядок у цьому рейтингу (17%), злість, розгубленість, страх і навіть зацікавленість в сумі складають 11%.

У партійному рейтингу як і раніше, лідирують "слуги" – 29,3%. ОПЗЖ готові підтримати 15,3% тих, що визначилися, "Європейську солідарність" – 13,6%. Крім того 10,7% симпатій отримала "Батьківщина", по 3,7% мають "Сила і честь" та партія Шарія. Трохи відстають від них радикали (3,5%), і рівно 3% має "Голос". Всі решта – нижче цього показника.

Нагадаємо, останнім часом нардепи з президентської партії потрапили в кілька гучних скандалів, які, звичайно, рейтингу ні самій партії, ні президенту не додали. Чого лише варті висловлювання Галини Третьякової про дітей "низької якості". Через це Зеленський обізвав Третьякову "торпедою", яка може пустити на дно рейтинг партії.

ДЖЕРЕЛОratinggroup