Вибух кисню у військовому госпіталі під Львовом: все, що відомо про цю подію

Автор: Марченко Любов

Вчора, 20 листопада, ввечері стався вибух на кисневій станції у військовому госпіталі під Львовом. Через аварію припинилася подача кисню хворим із коронавірусом, які його потребували. Киснезалежних пацієнтів довелося терміново евакуювати в інші лікувальні установи.

Вибух кисню у військовому госпіталі під Львовом: все, що відомо про цю подію - today.ua

Надзвичайна подія сталася близько 21:30. У госпіталі на той момент знаходилося 60 хворих на коронавірус, які потребували кисню. Одним із перших про надзвичайну подію повідомив у своєму Facebook мер Львова Андрій Садовий.

"Загалом у лікарні 60 киснезалежних хворих. 3 прийме у себе Лікарня швидкої допомоги, 5 з них в реанімації. 12 людей везуть в 8-му лікарню", - написав Садовий.

Люди, що живуть поблизу від госпіталю, у коментарях повідомили, що обстановка там дуже тривожна. До лікувального закладу одна за одною під'їжджають швидкі допомоги. У Мережі з'явилися різні версії події: починаючи від необізнаності технічного персоналу, що обслуговує кисневу станцію, і закінчуючи диверсією проти Садового напередодні другого туру виборів мера. Вибух кисню у військовому госпіталі під Львовом: все, що відомо про цю подію Та, як з'ясувалося, людський фактор тут взагалі ні при чому. Через високе навантаження на кисневу систему сталося її обмороження, і одна з пластин холодильної системи розірвалася. На щастя, стався лише хлопок, а не повноцінний вибух. Бо, якби вибухнули балони з киснем, то наслідки були б геть плачевні. Не виключено, що могли би бути людські жертви.

Популярні зараз

З'явилася інформація про підвищення пенсії українцям віком від 65 років

В Україні незабаром з'являться нові гроші, - НБУ

Київська фірма “кинула“ 70 людей, обіцяючи доставити автомобілі із США

Українцям виділять додаткову допомогу ООН напередодні новорічних свят

Тим часом, поки швидкі допомоги розвозили хворих до інших лікувальних закладів, ремонтна бригада за підтримки МНС працювала над відновленням кисневої станції. Хворих, що залишилися, підтримували киснем із наявних в госпіталі резервних джерел: кисневих концентраторів і кисневих подушок.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Вже до 00:25 госпітальну систему подачі кисню вдалося відновити. Евакуацію людей зупинили. На той час встигли евакуювати 21 пацієнта. Їх залишать доліковувати в лікарні швидкої допомоги, назад перевозити вже не будуть. Зараз госпіталь працює у штатному режимі. На щастя, через те, що сталося, ніхто не був травморваний і ніхто не помер.

Нагадаємо, чиновник ВООЗ повідомив страшну статистику: кожні 17 секунд в Європі помирає людина від коронавірусу. Від лавиноподібного зростання чисельності хворих може врятувати дотримання елементарних заходів безпеки. В першу чергу - обов'язкове для всіх носіння масок у громадських місцях.