“Грандіозний фінал“: Трамп придумав, як ефектно піти з Білого дому

Президент США Дональд Трамп, який програв вибори своєму супернику Джо Байдену, придумав як ефектно піти з Білого дому - так, щоб не вразити своє самолюбство ще більше, і не дати переможцю зайвого приводу тріумфувати. Трамп полетить із Білого дому в день інавгурації Джо Байдена, повідомляє портал Axios.

“Грандіозний фінал“: Трамп придумав, як ефектно піти з Білого дому - today.ua

Дональд Трамп має намір сісти у вертоліт, який чекатиме його на галявині біля Білого дому. Таким чином він розраховує не зустрітися з учасниками протесту, які можуть прийти до резиденції, а також уникнути необхідності вітати свого суперника, що переміг. “Грандіозний фінал“: Трамп придумав, як ефектно піти з Білого дому Полетівши на вертольоті з Білого дому, Трамп пересяде в літак Air Force One, який перенесе його до Флориди. Там заплановано мітинг прихильників переможеного президента. Це буде "грандіозний фінал, як у фільмі", описує видання задуманий сценарій.

На мітингу у Флориді Дональд Трамп нібито має намір оголосити своїм прихильникам, що балотуватиметься на пост президента у 2024 році.

Нагадаємо, через епідемію коронавірусу церемонія інавгурації Джо Байдена пройде за скороченою програмою. Хоча організатори цього дійства обіцяють, що все буде красиво та урочисто.

ДЖЕРЕЛОglavred.info