В Україні можуть подешевшати електромобілі

У Верховній Раді зареєстрували законопроекти №3476 і №3477, які передбачають введення нових податкових і митних пільг для покупців і потенційних виробників електромобілів. Це означає, що електрокари в нашій країні можуть подешевшати.

В Україні можуть подешевшати електромобілі - today.ua

Народний депутат Роберт Горват вважає, що ухвалення українським парламентом цих законопроектів зробить доступнішими для українців автомобілі з електричною силовою установкою, які випускають найбільші в світі автовиробники. Щоправда, він не уточнив, на скільки відсотків у цьому разі в нашій країні подешевшають такі автомобілі.

Крім того, якщо законопроекти №3476 і №3477 затвердять, то в Україні будуть створені умови для випуску електрокарів. Вони, зокрема, передбачають залучення нових інвесторів в автомобільну промисловість.

Українські підприємства ще ніколи серійно не випускали електричні легкові автомобілі. Зате у них є досвід у виробництві електричних автобусів.

Поки в нашій країні ринок електромобілів невеликий. Так, з січня по квітень 2020 року українці зареєстрували лише 154 нових легкових машин на електротязі. Але він поступово збільшується. Цьому сприяють пільги на їх ввезення.

ДЖЕРЕЛОAuto.24tv.ua