Вчені не рекомендують прасувати постільну білизну: шкідливо для здоров'я

Якщо б наші мами і бабусі знали, що одного разу вчені дійдуть до висновку про те, що гладити постільну білизну шкідливо для здоров'я, вони могли б заощадити багато часу. Представницям нового покоління пощастило більше. Вони можуть позбавити себе від таких турбот, заручившись підтримкою фахівців.

Вчені не рекомендують прасувати постільну білизну: шкідливо для здоров'я - today.ua

Вчені з Британії провели дослідження і прийшли до висновку про те, що надмірна педантичність господинь жодним чином не йде на користь їх домочадцям. Постільна білизна після процедури прасування втрачає свою здатність «дихати». Обробка гарячою праскою позбавляє тканини м'якості. Вони набувають щільність, через що втрачають можливості вбирати вологу і пропускати повітря. Все це самим негативним чином позначається на самопочутті людини.

Вчені не рекомендують прасувати постільну білизну: шкідливо для здоров'я

Але це ще не все. Психологи з'ясували, що люди, які сплять на випрасуваному постільній білизні, чутливі до критики і сприймають її з великою образою. Вони, до того ж, і самі багато критикують оточуючих, з-за чого залишаються на самоті.

А як же бути з малюками, білизна для яких, згідно з правилами гігієни, має проходить термообробку? У цьому випадку фахівці радять використовувати відпарювач. Торкатися розжареною поверхнею до тканини не потрібно. Досить просто продезінфікувати безконтактним методом.

Постільна білизна має бути м'яким і якісним, щоб ваш нічний відпочинок став повноцінним. До речі, денна сонливість – ознака поганого здоров'я і відсутність відпочинку.