“Зміна влади“: Лещенко заявив про змову Тимошенко з Медведчуком

Юлія Тимошенко уклала альянс з Віктором Медведчуком, головною метою якого є зміна влади в Україні.

“Зміна влади“: Лещенко заявив про змову Тимошенко з Медведчуком - today.ua

Відомий український журналіст і політик Сергій Лещенко проаналізував ефіри каналів Віктора Медведчука за останні дні і зробив висновок, що Юлія Тимошенко з'являється там мінімум тричі на тиждень.

"Друзі, є всі підстави говорити про новий-старий альянс в українській політиці: це змова Тимошенко і Медведчука з метою зміни влади в Україні. Я проаналізував ефіри каналів Медведчука за останні дні: Тимошенко з'являється мінімум тричі на тиждень на майданчиках кума Путіна. Один день - в ефірі "112", а інший день - на "Ньюсвані", в третій день - на каналі ZIK. Причому для Тимошенко створюють максимально тепличні умови: вона віщає, що хоче, без будь-яких опонентів в студії, тільки з провідними телеведучими, з максимально лояльними питаннями», - написав Лещенко.

“Зміна влади“: Лещенко заявив про змову Тимошенко з Медведчуком

Сергій Лещенко зазначив, що з телеведучих «на" 112 "- це був Павло Кужеєв, на" Ньюсвані "- В'ячеслав Піховшек, на ZIK вийшло найсмішніше: інтерв'ю у неї брала Юлія Литвиненко, яка ще рік тому працювала на каналі Порошенко "Прямий".

«І, якщо пам'ятаєте, колишній президент випустив її на вибори - 2019 як технічного кандидата саме з метою мочити Тимошенко в форматі" Юля проти Юлі "», - поглузував Лещенко.

Сергій Лещенко також додав, що ще смішно те, як Піховшек представив Юлію Тимошенко в студії.

«Описуючи 1990-ті, Піховшек назвав Тимошенко" керівником приватних енергетичних компаній ", ні словом не згадавши, що мова йде про ЄЕСУ, яка в обмін на привілеї від прем'єр-міністра Лазаренка виплатила йому мінімум 100 мільйонів доларів відкатів, що встановило ФБР. Ну і в кінці сказав, що Тимошенко "реабілітована Європейським судом з прав людини", хоча такого рішення ніколи не було: ЄСПЛ припинив розгляд скарги Тимошенко у зв'язку з рішенням українських судів на її користь. Коротше, не дивуйтеся, якщо скоро Медведчуки будуть називати Тимошенко останньою надією і великомученицею ", - підкреслив він.

“Зміна влади“: Лещенко заявив про змову Тимошенко з Медведчуком

Нагадаємо, напередодні останніх президентських виборів в Україні  лідер ВО “Батьківщина” не прийняла пропозицію кандидата у президенти Володимира Зеленського бути модератором на дебатах з чинним главою держави Петром Порошенко.

ДЖЕРЕЛОdialog.ua