Тривожна звістка із ВООЗ: ліки від коронавірусу виявилися не ефективними

Тривожна звістка надійшла з Всесвітньої організації охорони здоров'я. Звідти повідомили про припинення випробування препаратів від коронавірусу. Причину називають в тому, що вони виявилися не ефективними у боротьбі з цим грізним захворюванням, йдеться в заяві, яка з'явилося на сайті ВООЗ.

Тривожна звістка із ВООЗ: ліки від коронавірусу виявилися не ефективними - today.ua

Мова йде про препарати гідроксихлорохін та лопінавір/ритонавір, які випробовували на людях, хворих на коронавірус. Як з'ясувалося, надії, які вчені-медики покладали на ці препарати, виявилися марними. Порівняльний аналіз смертності від COVID-19 у пацієнтів, які не приймали такого лікування і приймали ці препарати, показав практично однакову статистику.

"Попередні результати випробувань показали, що гідроксихлорохін та лопінавір/ритонавір не викликають або практично не викликають зниження смертності серед госпіталізованих пацієнтів з COVID-19", - написано в заяві ВООЗ.

Тривожна звістка із ВООЗ: ліки від коронавірусу виявилися не ефективними

При цьому медики вважають не зайвим нагадати людям, які переносять коронавірус в легкій формі і не підлягають госпіталізації: уникайте фізичних перевантажень і вживайте побільше рідини. Намагайтеся налагодити режим здорового сну і здорового харчування. Крім того, медики нагадують таким людям про дотримання правил самоізоляції.

До речі, ще одну тривожну думку озвучила екс-міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька. Вона заявила, що всі українці відразу не зможуть отримати вакцину від коронавірусу. Адже коли вона буде знайдена, у чергу за цим препаратом встане все людство. І першими, звичайно, в цій черзі виявляться ті, у кого більше грошей.

ДЖЕРЕЛОfrom-ua