ТОП-3 зачіски, які повнять жінок

Невдало підібрана зачіска здатна звести нанівець навіть найпродуманіший образ. Далі розповімо про стрижки, які підкреслюють зайву вагу. Їх варто уникати власницям шикарних форм.

ТОП-3 зачіски, які повнять жінок - today.ua

Занадто довге пряме волосся

Зачіска з волоссям, що звисає, зовні спотворює овал обличчя, в результаті він «стікає» вниз, що призводить до візуального старішання.

Стилісти рекомендують жінкам з пишними формами говорити: "Так зачіска середньої довжини" і не забувати робити модельні стрижки.

ТОП-3 зачіски, які повнять жінок

Занадто коротка зачіска

Багатьом жінкам старше 40 років, які є власницями шикарних форм, не йдуть ультракороткі стрижки. Це дійсно вносить в образ дисгармонію: тіло здається об'ємним, а голова - маленькою. Дуже короткі стрижки особливо підкреслюють недоліки силуету у власниць тонкого волосся.

Обирайте градуйовані стрижки з елементами асиметрії. Ідеальним буде доповнити таку зачіску подовженою чолкою збоку, що відволікає увагу від підборіддя.

ТОП-3 зачіски, які повнять жінок
Проділ по центру

Не тільки невигідно підкреслює образ, але і візуально додає роки. Як правило, укладена симетрично зачіска підкреслює наявність зайвої ваги.

У питанні проділу також варто робити ставку на асиметрію. Відмінним рішенням може стати косий проділ. Він коригує контур обличчя і має омолоджуючий ефект.

ТОП-3 зачіски, які повнять жінок

Нагадаємо, ви також можете прочитати, які переваги надає модна зачіска "італійка".

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru