Страшна ДТП в Харкові забрала життя молодої матері і її ненародженої дитини

Страшна ДТП, що трапилося вчора ввечері в Харкові, забрала життя молодої жінки. Трагедія сталася вчора, 11 листопада, близько шостої вечора на проспекті Ландау.

Страшна ДТП в Харкові забрала життя молодої матері і її ненародженої дитини - today.ua

Очевидці розповідають, що жінка переходила дорогу, не порушуючи правил, по пішохідному переходу. В цей час її зніс позашляховик BMW X3.

Страшна ДТП в Харкові забрала життя молодої матері і її ненародженої дитини Жінка загинула на місці події. Повідомляють, що вона була вагітна.

За результатами попередньої експертизи водій позашляховика був тверезий, ознак алкогольного сп'яніння у нього не виявлено. Слідство з'ясовує обставини трагічної події.

Страшна ДТП в Харкові забрала життя молодої матері і її ненародженої дитини Нагадаємо, на виїзді з Києва у смертельній ДТП загинула жінка-поліцейська. Водій Chevrolet розігнав свій автомобіль до величезної швидкості і не зміг утримати його на проїжджій частині. Машина злетіла на узбіччя і, вдарившись об стовп, відскочила від нього. В цей час узбіччям проходила жінка-поліцейська. Некерований автомобіль не залишив їй шансів не життя.

ДЖЕРЕЛОapostrophe