Від кого в кінці травня відвернеться удача: астрологи назвали знаки Зодіаку

Люди живуть надією на краще, роблячи все можливе і навіть більше для того, щоб везіння повернулася до них обличчям. Але, на жаль, надії справджуються далеко не завжди. Астрологи кажуть, що в кінці травня від деяких знаків Зодіаку удача відвернеться.

Від кого в кінці травня відвернеться удача: астрологи назвали знаки Зодіаку - today.ua

Овен

Проблеми будуть виникати одна за одною, причому з такою інтенсивністю, що часу на те, щоб перевести дух зовсім не залишиться. Контролювати власні емоції Овни навряд чи зможуть, що спровокує конфлікти. Обставини змусять представників цього знака пристосовуватися, рух вперед призупиниться. Але ні в якому разі не опускайте руки. Інакше займати вичікувальну позицію доведеться протягом ще довгого часу.

Рак

Від кого в кінці травня відвернеться удача: астрологи назвали знаки Зодіаку

Щоб домогтися бажаного результату, Ракам доведеться добре попрацювати. Ті зодіакальні представники, які звикли чекати біля моря погоди, не отримають нічого, крім проблем. Щоб продовжувати жити в динаміці, вам необхідно буде змінювати свої плани в залежності від ситуації. Намагайтеся все ретельно обдумувати і планувати.

Скорпіон

Кінець весни здасться Скорпіоном особливо складним і суперечливим періодом. Старі вороги не дадуть вам спокою, а деякі друзі опиняться по той бік барикад. Не виключаються сварки з романтичними партнерами. Що дивно, вам сподобається те, що відбувається, так як в боротьбі за виживання ви розкриєте свій внутрішній потенціал і самі здивуєтеся тому.

Водолій

Якщо ви з самого початку візьміте до уваги, що успіх – не на вашій стороні і будете покладатися виключно на себе, то нормально пережити цей період. З проблемами вам доведеться справлятися самотужки. Щоб не спровокувати ще більших неприємностей, ніж ті, які принесе вам друга половина травня, представникам цього знаку Зодіаку рекомендується працювати трохи більше, ніж зазвичай.

А хочете дізнатися про те, у яких знаків Зодіаку ось-ось здійсниться мрія? Тоді прочитайте наш матеріал.