Помилки у макіяжі: які прийоми зістарять вас на 10 років

Сучасні тенденції макіяжу дають жінкам повну свободу дій. В цьому мистецтві більше немає певних правил, тому деякі представниці прекрасної статі допускають ряд помилок, через які вони виглядають набагато старше своїх років. Яких прийомів рекомендується уникати?

Помилки у макіяжі: які прийоми зістарять вас на 10 років - today.ua

Щільний шар тону

Тональний крем – один з основних продуктів макіяжу, але деякі жінки відверто переборщують. Вони наносять на обличчя крем щільним шаром, не розтушовуючи його. В результаті виходить «маска», яка здатна візуально зістарити навіть юну особу.

Неправильно підібраний тон основи під макіяж

Тон основи під макіяж зіграє з вами злий жарт, якщо ви підберете його неправильно. Протестуйте продукт на зап'ясті, і тільки після цього робіть покупку. Якщо ви хочете створити ефект засмаги, підбирайте не надто темний відтінок. При бажанні виглядати молодше, вибирайте основу бежевого тону.

Пересушена шкіра

Професійні косметологи і візажисти радять жінкам регулярно зволожувати шкіру, і ці рекомендації засновані не на рівному місці. З роками шкіра стає сухою, і замаскувати цей недолік за допомогою тонального крему неможливо. Для зволоження використовуйте тоніки і спеціально підібрані креми. Домогтися бажаного результату допоможуть і маски, приготовані в домашніх умовах з натуральних інгредієнтів.

Невдалий макіяж здатний не тільки візуально зістарити вас, але і зробити ваше обличчя повніше. Дізнайтеся про те, як уникнути помилок