Тест по руці: як визначити рівень достатку по лініям на долоні

Років 20-30 тому хіромантія дивувала і лякала людей, сьогодні ж визначати по долоні свою долю не навчаються хіба що ліниві. Особливим інтересом користується лінія грошей, якої, як кажуть прихильники цієї науки, не існує. Дізнатися, наскільки успішними ви станете, можна, звернувши увагу на сукупність декількох знаків.

Тест по руці: як визначити рівень достатку по лініям на долоні - today.ua

Довгий мізинець

Тест по руці: як визначити рівень достатку по лініям на долоні

Якщо ваш мізинець вище лінії згину верхнього фаланга безіменного пальця, то вас, швидше за все, чекає успіх. Така довжина мізинця властива людям, яким притаманні добрі організаторські здібності.

Наявність щілин між пальцями при змиканні

Стисніть пальці. Якщо ви не бачите просвіту між ними, то це говорить про те, що ви вмієте заощаджувати і правильно розподіляєте свої фінанси. Якщо ж щілини, все-таки є, то це означає, що між ними витікають ваші кровні.

Грошовий трикутник

Тест по руці: як визначити рівень достатку по лініям на долоні

Цей знак в грошовому питанні вважається найбільш важливим. Цей трикутник утворюють три основні в хіромантії лінії: долі, голови та додаткова. У трикутника повинні бути явно виражені грані і кути. Чим більша ця фігура, тим більше фінансових потоків до вас спрямовується.

Якщо ви не виявили на своїх долонях грошових ознак, то це ще не говорить про те, що ви не зможете поліпшити свій матеріальний стан. Кожна людина – творець своєї долі, а хіромантія – складна наука. Про вашому благополуччі можуть сказати такі знаки, які навіть не помітні неозброєним оком.

Передбачити дещо про вас допоможуть не тільки лінії на долонях, але і родимки на обличчі, які впливають на характер людини.