Один простий препарат знизить ризик розвитку раку вдвічі - вчені

Онкологія – одна з основних причин, яка щорічно забирає життя величезної кількості людей. В Україні онкозахворювання посідають друге місце після серцево-судинних, серед причини смертності наших громадян. Тому профілактика онкозахворювань – один із дієвих методів продовження життя.

Один простий препарат знизить ризик розвитку раку вдвічі - вчені - today.ua

Потужним профілактичним засобом у боротьбі з онкологією може стати звичний нам аспірин. Згідно з нещодавно оприлюдненими результатами багаторічних досліджень вчених Гарвардського університету, звичайний аспірин може майже вдвічі знизити ризик захворювання на рак печінки. У піддослідної групі пацієнтів, що приймали щодня лише по півтаблетки цього препарату, хворих на рак печінки виявилося на 43% менше, ніж в іншій групі, що не приймала цей препарат.

Ці висновки можна вважати доволі достовірними, тому що в дослідженні брала участь величезна маса людей – 50 тисяч осіб, в яких свого часу було діагностовано вірусний гепатит. Саме він вважається передвісником виникнення онкозахворювання печінки.

Один простий препарат знизить ризик розвитку раку вдвічі - вчені

Популярні зараз

 • Клієнтам ПриватБанку розповіли, що робити, якщо банкомат “ковтнув“ картку і не віддає: покрокова інструкція
 • Скільки цибулі та яєць потрібно додавати у котлети: досвідчені господині назвали правильні пропорції інгредієнтів
 • Подвійний френч: новий тренд манікюру 2022, який прийшов на зміну класичному нейл-дизайну
 • Дженніфер Лопес вийшла у світ з 13-річною дочкою в трендовому вкороченому светрі та довгій джинсовій спідниці
 • Дослідження тривало 8 років і призвело саме до такого висновку. Всі інші умови лікування пацієнтів були однаковими.

  Крім того з'ясувалося, що невелика доза цього препарату здатна також знизити ризик розвитку раку кишечника. І, як вже було відомо раніше, аспірин також перешкоджає тромбоутворенню та, відповідно, істотно знижує ризик розвитку хвороб серцево-судинної системи.

  Нагадаємо, при підозрі на коронавірус, до того як будуть відомі результати діагнозу, ВООЗ рекомендує збивати температуру парацетамолом. Саме цей препарат визнають найбільш ефективним у такому випадку.

  ДЖЕРЕЛОrbc.ua