Коронавірус в Україні: названо ефективний препарат для самолікування

Коронавірус все активніше поширюється по світу, тому питання щодо ефективних препаратів для лікування цього захворювання стає все актуальнішим. У випадку зараження коронавірусом медики ізолюють пацієнта та призначають курс лікування, однак є також препарати, які хворий може застосовувати і самостійно.

Коронавірус в Україні: названо ефективний препарат для самолікування - today.ua
Фото:Погляд

Так, Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) для зниження температури при симптомах коронавірусу радить застосовувати парацетамол.

Представник ВООЗ Крістіан Ліндмайер під час брифінгу в Женеві повідомив, що при підозрі на коронавірус не слід приймати популярний протизапальний препарат ібупрофен, тому що станом на сьогоднішній день триває вивчення його негативного впливу на заражених коронавірусом.

"Ми рекомендуємо приймати парацетамол, а не ібупрофен в підозрілих випадках", - зазначив представник ВООЗ.

При цьому він наголосив, що це стосується виключно прийому без медичної консультації.

Нагадаємо, раніше відомий український лікар-педіатр Євген Комаровський розповів про те, в яких умовах і скільки може жити коронавірус. Зокрема, як повідомив лікар, вчені з’ясували, що китайський коронавірус найдовше живе на пластиці і на нержавіючій сталі – саме на цих матеріалах його можна виявити в перші 2-3 дні.