Нумерологія: як визначити, чи щасливий номер у вашої банківської карти

Фахівці в області нумерології кажуть: все, що містить цифри, здатно дати відповіді на безліч питань. Якщо ви хочете знати, «щаслива» чи у вас банківська карта, виконайте прості розрахунки.

Нумерологія: як визначити, чи щасливий номер у вашої банківської карти - today.ua
Shopping Bliss...

Найчастіше на банківських картах нанесено шістнадцять цифр. Для обчислення складіть їх разом. У вас вийде двозначне число, тому дві останні цифри необхідно також скласти. Ось приклад: 3397 1500 4176 8836 = 3 3 9 7 1 5 0 0 4 1 7 6 8 8 3 6=71. Нумерологія враховує лише однозначні числа, тому складаємо сімку і одиницю. У відповіді – 8.

Одиниця

Це – хороше число. Воно говорить про те, що власник такої картки націлений на успіх, для досягнення якого потрібна лише мотивація. Якщо на вашій картці кілька одиниць, то можете розраховувати на фінансові потоки, але для цього треба докласти зусиль.

Двійка

Цифра відрізняється нейтральністю. Ви не тільки витрачаєте гроші, але і їх заробляєте. З якими проблемами ви здатні впоратися без сторонньої допомоги.

Трійка

Якщо на вашій картці одна за однією повторюються кілька трійок, то цей шматочок пластику принесе вам удачу. Той, у кого в сумі вийшла цифра три, виявиться щасливим у своєму прагненні заробити, але цю людину більше цікавить духовна сторона життя.

Четвірка

Власники таких карт не витрачають гроші даремно. Змови допоможуть їм економити ще більше. Будь-які великі покупки виявляться корисними, а гаманець не спорожніє, так як тут же поповниться новими купюрами.

Нумерологія: як визначити, чи щасливий номер у вашої банківської карти

П'ятірка

Люди, які володіють картами з кодом «п'ять», здатні приймати такі рішення, які благотворно позначаються на їх матеріальному стані. Якщо на вашій картці кілька п'ятірок, то після великих покупок ваш рахунок поповниться знову.

Шістка

Це число допомагає тим, хто зайнятий у сфері культури і мистецтва. Всі інші повинні проявляти обережність, так як ця цифра здатна розсіювати увагу. Частіше тримайте гаманець закритим і ховайте його від сторонніх очей.

Сімка

Як відомо, це число символізує удачу. Якщо у вас вийшла сімка, то на роботі вам будуть часто піднімати зарплату, а в магазинах буде потрапляти потрібний товар з великими знижками.

Вісімка

У нумерології число приваблює до себе фінансові потоки. Якщо в номері вашої карти вісімок кілька, то вона стане не тільки банківським інструментом, але і талісманом.

Дев'ятка

Якщо у вас вийшла дев'ятка, то вам, відверто скажемо, не пощастило. Фінансова енергетика у цього числа погана. Але не варто засмучуватися. Дев'ятка сприяє налагодження корисних зв'язків, які стануть в нагоді вам в роботі. А банківську картку ви завжди зможете поміняти.

До слова, кількість літер у вашому імені впливає на долю. Дізнайтеся про те, що підказує вам нумерологія.

Смартфони Samsung масово гальмують і перегріваються: користувачам назвали причину
Користувачі смартфонів Samsung, виготовлених в Індії, почали масово скаржитися на збої в роботі моделей Galaxy серій “М“ і “А“. Справа в тому, що прис...
Дочка Ольги Сумської похвалилася фігурою в купальнику після народження двох дітей
Дочка Ольги Сумської пішла по маминих стопах і знайшла себе в акторській кар'єрі. Також їй пощастило зустріти свою любов серед колег, як і її матері. ...
Відкриття ринку землі: в НБУ назвали вимоги для отримання кредитів на покупку ділянок
Ринок землі в Україні відкриється вже з 1 липня, і в НБУ назвали вимоги до майбутніх позичальників, що планують взяти кредит на купівлю землі, або під...
В Україні рекордно низький урожай черешні: імпортні ягоди коштують дешевше
Черешня в цьому році не вродила. За словами фермерів, такого поганого врожаю ягоди вони не бачили останні 10 років. Причиною стали весняні заморозки. ...
Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан висловилася про зраду хлопця з найкращою подругою
“Холостяк“ Михайло Заливако і переможниця Ганна Богдан все ще викликають шалений інтерес у публіки. Пара нечасто з'являється в соціальних мережах, а л...