Нова перша леді США: що відомо про Джилл Байден, і чому Джо Байдену довелося довго її домагатися

Нова перша леді США Джилл Байден могла б ніколи не стати першою леді. Навіть більше, Джилл могла б ніколи не стати дружиною Джо Байдена. Однак доля розпорядилася саме так.

Нова перша леді США: що відомо про Джилл Байден, і чому Джо Байдену довелося довго її домагатися - today.ua

Для обох це був другий шлюб. Вона до нього встигла побувати замужем за першим футболістом коледжу Біллом Стівенсоном, який запаморочив голову молодій учительці своїми спортивними успіхами. А в Джо перша дружина Неілія загинула в автокатастрофі разом з їхньою донькою Наомі. У тій же аварії отримали важкі травми і двоє їхніх синів - Бо і Хантер. Тому в житті вчительки Джилл він з'явився вдівцем з двома хлопчикам.

Через багато років Джилл зізналася, що не закохалася в нього з першого погляду, та й з другого - також. Джо був надто правильним.

"Коли Джо з'явився в моїх дверях, я кинула один погляд на його ідеальний костюм і шкіряні мокасини і подумала: Слава Богу, це тільки одне побачення", - зізнається дружина.

Однак він виявився настирливим і вирішив домагатися її, поки вона не дасть згоди. Так, після кількох пропозицій, Джилл погодилася стати місіс Байден і стала матір'ю двох його синам, а згодом і матір'ю їхньої спільної молодшої дочки Ешлі, яка народилася в 1981 році. Нова перша леді США: що відомо про Джилл Байден, і чому Джо Байдену довелося довго її домагатися 69-річна Джилл Байден завжди працювала вчителькою. Навіть коли чоловік досяг високих державних чинів, ставши віце-президентом за Барака Обами, вона не кидала улюбленої роботи. Джилл викладала англійську мову в місцевому коледжі Північної Вірджинії. З обранням чоловіка на пост президента перша леді не має наміру кидати улюблену роботу.

"Бути вчителем - це не те, що я роблю, а те, хто я є", - зізналася вона в своїх мемуарах у 2019 році.

Людські якості Джилл Байден високо оцінила колишня перша леді США Мішель Обама. Перша і друга леді швидко здружилися - не тільки через те, що їхні чоловіки займалися спільною справою, а й тому, що просто зійшлися характерами.

"Джилл не просто чудова, але й добра. Вона дуже кумедна, і вона одна з найсильніших людей, яких я знаю. І я люблю її і захоплююся нею всім серцем", - сказала місіс Обама під час церемонії, що проходила з нагоди завершення президентської каденції Барака Обами.

Нова перша леді США: що відомо про Джилл Байден, і чому Джо Байдену довелося довго її домагатися Джилл не тільки зцілила сердечні рани свого чоловіка, які завдала йому загибель першої дружини і дочки, а й згодом, через багато років, допомогла йому пережити смерть старшого сина Бо. Вони ділили цей біль на двох, аджео за багато років Бо і Хантер стали і її синами.

Цьогоріч, коли він розпочав президентську гонку, вона провела в деяких штатах більше зустрічей з виборцями, ніж він. Вона зуміла переконати людей, що її чоловік - саме той, хто сьогодні потрібен Америці.

Нова перша леді США: що відомо про Джилл Байден, і чому Джо Байдену довелося довго її домагатися Нагадаємо, новообраний президент Джо Байден і віце-президент Камала Харріс вже виступили зі зверненням до нації. Вони пообіцяли повернути Америці колишню могутність і повагу в усьому світі.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua