Нова перша леді США: що відомо про Джилл Байден, і чому Джо Байдену довелося довго її домагатися

Нова перша леді США Джилл Байден могла б ніколи не стати першою леді. Навіть більше, Джилл могла б ніколи не стати дружиною Джо Байдена. Однак доля розпорядилася саме так.

Нова перша леді США: що відомо про Джилл Байден, і чому Джо Байдену довелося довго її домагатися - today.ua

Для обох це був другий шлюб. Вона до нього встигла побувати замужем за першим футболістом коледжу Біллом Стівенсоном, який запаморочив голову молодій учительці своїми спортивними успіхами. А в Джо перша дружина Неілія загинула в автокатастрофі разом з їхньою донькою Наомі. У тій же аварії отримали важкі травми і двоє їхніх синів - Бо і Хантер. Тому в житті вчительки Джилл він з'явився вдівцем з двома хлопчикам.

Через багато років Джилл зізналася, що не закохалася в нього з першого погляду, та й з другого - також. Джо був надто правильним.

"Коли Джо з'явився в моїх дверях, я кинула один погляд на його ідеальний костюм і шкіряні мокасини і подумала: Слава Богу, це тільки одне побачення", - зізнається дружина.

Однак він виявився настирливим і вирішив домагатися її, поки вона не дасть згоди. Так, після кількох пропозицій, Джилл погодилася стати місіс Байден і стала матір'ю двох його синам, а згодом і матір'ю їхньої спільної молодшої дочки Ешлі, яка народилася в 1981 році. Нова перша леді США: що відомо про Джилл Байден, і чому Джо Байдену довелося довго її домагатися 69-річна Джилл Байден завжди працювала вчителькою. Навіть коли чоловік досяг високих державних чинів, ставши віце-президентом за Барака Обами, вона не кидала улюбленої роботи. Джилл викладала англійську мову в місцевому коледжі Північної Вірджинії. З обранням чоловіка на пост президента перша леді не має наміру кидати улюблену роботу.

"Бути вчителем - це не те, що я роблю, а те, хто я є", - зізналася вона в своїх мемуарах у 2019 році.

Людські якості Джилл Байден високо оцінила колишня перша леді США Мішель Обама. Перша і друга леді швидко здружилися - не тільки через те, що їхні чоловіки займалися спільною справою, а й тому, що просто зійшлися характерами.

"Джилл не просто чудова, але й добра. Вона дуже кумедна, і вона одна з найсильніших людей, яких я знаю. І я люблю її і захоплююся нею всім серцем", - сказала місіс Обама під час церемонії, що проходила з нагоди завершення президентської каденції Барака Обами.

Нова перша леді США: що відомо про Джилл Байден, і чому Джо Байдену довелося довго її домагатися Джилл не тільки зцілила сердечні рани свого чоловіка, які завдала йому загибель першої дружини і дочки, а й згодом, через багато років, допомогла йому пережити смерть старшого сина Бо. Вони ділили цей біль на двох, аджео за багато років Бо і Хантер стали і її синами.

Цьогоріч, коли він розпочав президентську гонку, вона провела в деяких штатах більше зустрічей з виборцями, ніж він. Вона зуміла переконати людей, що її чоловік - саме той, хто сьогодні потрібен Америці.

Нова перша леді США: що відомо про Джилл Байден, і чому Джо Байдену довелося довго її домагатися Нагадаємо, новообраний президент Джо Байден і віце-президент Камала Харріс вже виступили зі зверненням до нації. Вони пообіцяли повернути Америці колишню могутність і повагу в усьому світі.

Прогноз погоди на вихідні: мокрий сніг обрушиться на Україну в найближчий уїк-енд
Схоже, локдаун вихідного дня, підтримує природа. У вихідні майже вся територія України опиниться у владі атмосферного фронту, який принесе з собою сні...
Кішки з блакитними очима - п'ять найкрасивіших порід
Домашні кішки бувають дуже красивими і навіть зачаровують. Експерти назвали п'ять порід кішок з яскраво-блакитними очима, зовнішність яких вражає і за...
Як приготувати смачний червоний борщ з магазинною заправкою за півгодини
Безумовно, самий смачний і корисний для здоров'я червоний борщ можна приготувати тільки з натуральних і якісних продуктів. Але що робити, якщо часу зо...
Алла Мазур назвала слово, яке її найбільше дратує після перенесеного онкозахворювання
Телеведуча Алла Мазур, яка недавно перемогла онкозахворювання, поділилася, яке слово її найбільше непокоїть і дратує післі перенесеної хвороби. Про це...
Енергоспівтовариство ЄС закликало Україну підвищити занадто занижені тарифи на електрику
В Енергетичному співтоваристві Євросоюзу заявили, що в Україні штучно занижені тарифи на електроенергію для населення. Європейські експерти закликають...