Уже майже президент Байден звернувся до нації: "Я зроблю все, щоб Америку знову поважали в усьому світі"

Перемога в одному з вирішальних штатів, Пенсільванії, дала можливість Джо Байдену вважати себе президентом. Вчора, 7 листопада, він вперше звернувся до нації вже як переможець президентських перегонів. Байден заявив, що прийшов об'єднати громадян США заради спільної мети - відродження своєї країни.

Уже майже президент Байден звернувся до нації: "Я зроблю все, щоб Америку знову поважали в усьому світі" - today.ua

Перед виступом майже президента Байдена виступила сенатор від штату Каліфорнія Камала Харріс, яка вже майже віце-президент. Вона стане першою в історії США жінкою, яка обійме цю високу державну посаду. Уже майже президент Байден звернувся до нації: "Я зроблю все, щоб Америку знову поважали в усьому світі" Ще один рекорд належить самому Джо Байдену. Він буде найстаршим американцем, який заступив на президентський пост: 20 листопада йому виповниться 78. Незважаючи на це, Байден сповнений енергії та грандіозних планів, які має намір втілювати зі своєю командою і віце-президентом.

"Ви обрали надію, єдність, добропорядність, науку і правду. Ви вибрали Джо Байдена в якості нового президента США. Джо стане цілителем, об'єднувачем, він - перевірена людина, який пережив багато втрат і болю в своєму житті, він допоможе знову об'єднати нашу країну ", - сказала Камала Харріс, звертаючись до виборців.

Вона також подякувала всім співвітчизникам, які взяли участь у виборах. Адже ці вибори в США були відзначені дуже високою активністю електорату. Після Харріс до американців звернувся Джо Байден.

"Я зроблю все, щоб Америку знову поважали в усьому світі. Для мене величезна честь, що така величезна кількість американців - мільйони і мільйони людей - проголосували за мене", - заявив новообраний глава держави.

Він також закликав американців забути ворожнечу і протиріччя та об'єднатися заради подолання спільних викликів, які зараз стоять перед Америкою і світом. Серед першочергових завдань він назвав "битву з вірусом, із системним расизмом, битву за порятунок нашої планети і захист демократії".

"Ми повинні дати всім в цій країні шанс на справедливість", - заявив Джо Байден.

Він також подякував за підтримку під час важкій виборчої кампанії своїй дружині Джилл, а також Камалі Харріс і всім своїм соратникам, які, працюючи в штабах, допомогли йому отримати перемогу на виборах.

Нагадаємо, ще вчора лідери країн почали вітати Джо Байдена з перемогою на виборах. Одним із перших привітав його і український президент Володимир Зеленський. До речі, гарант це зробив раніше за Петра Порошенка, який завжди називав Байдена своїм великим другом.

ДЖЕРЕЛОnv.ua