Навальний передбачає, що після повернення в Росію знову може бути отруєний

Автор: Марченко Любов

Російський опозиціонер Олексій Навальний передбачає, що після повернення в Росію, він знову може бути отруєний. Таку несподівану думку висловив він сам під час прямого ефіру на його YouTube-каналі Навальний Live.

Навальний передбачає, що після повернення в Росію знову може бути отруєний - today.ua

Під час сеансу прямого включення в ефірі YouTube-каналу, де Олексій Навальний вперше був не журналістом, а гостем, він розповів ведучій у студії Любові Соболь, що хоче якнайшвидше повернутися в Росію. Однак до цього він має намір пройти якомога повніше відновлення та реабілітацію після отруєння, щоби повернутися на батьківщину здоровою людиною.

Навальний передбачає, що після повернення в Росію знову може бути отруєний Олексій Навальний навіть розповів ведучій, навіщо йому неодмінно потрібне таке міцне здоров'я. Виявляється, для того, щоби мати шанс вижити, якщо його надумають труїти ще раз.

"Моя задача - якнайшвидше відновитися і повернутися в Росію. Але при цьому відновитися, тому що я повинен приїхати в такому стані, щоб, якщо мене отруять вдруге, у мене був хоча б якийсь шанс. Тому що прямо зараз я б, напевно, не витягнув ", - розповів опозиціонер.

Популярні зараз

В Україні змінять вимоги до майбутніх пенсіонерів: хто ризикує залишитись без виплат

В Україні з 1 грудня суттєво змінились правила продажу валюти та переказу доларів і євро

ФОПам підвищать податки: скільки сплачуватимуть різні групи у 2024 році

Мобілізація у Києві: кожен призваний у ЗСУ житель столиці отримає по 30 тис. грн

При цьому він зауважив, що ретельно виконує всі лікарські приписи, прагнучи якнайшвидше відновити всі функції організму.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, Олексію Навальному раптово стало зле під час перельоту з Томська в Москву. Через це льотчики прийняли рішення посадити повітряне судно в Омську, де прямо до літака була викликана швидка допомога. Політика госпіталізували до місцевої лікарні швидкої допомоги у коматозному стані. Однак через дві доби його перевезли спеціальним авіарейсом з Омська до Німеччини, де Олексія почали виходжувати в берлінській клініці "Шаріте". Там він прийшов до тями і пішов на поправку.

Паралельно в аналізах, узятих в Навального, німецька військова лабораторія виявила сліди бойової отрути "Новачок". Незабаром цей аналіз підтвердили ще три лабораторії. Однак Росія не визнає факт отруєння Навального - на тій підставі, що німецькі військові відмовилися надати фахівцям з РФ розгорнуті результати свого аналізу.