Російський опозиціонер Навальний - у комі: що сталося з політиком в небі над Сибіром

Сьогодні, 20 серпня, російському опозиціонеру Олексію Навальному раптово стало зле під час авіаперельоту з Томська в Москву. Про це повідомила його прес-секретар Кіра Ярмиш в соціальній мережі.

Російський опозиціонер Навальний - у комі: що сталося з політиком в небі над Сибіром - today.ua

Вона написала, що політику стало кепсько в літаку незабаром після того, як вони вилетіли з Томська. Через це літак, який прямував рейсом до Москви, був змушений здійснити екстрену посадку в Омську. Швидкою допомогою його відправили в лікарню. Лікарі підозрюють кілька версій того, що сталося. Одна з них - токсичне отруєння.

Медики припускають, що отруйна речовина могла потрапити в організм пацієнта разом із гарячим чаєм. За свідченням тих, хто був із ним разом, Олексій нічого з ранку не їв, тільки випив гарячий чай в аеропорту.

Російський опозиціонер Навальний - у комі: що сталося з політиком в небі над Сибіром

"Лікарі кажуть, що токсин швидше всмоктався через гарячу рідину. Зараз Олексій непритомний", - повідомила прес-секретар.

Згодом надійшло повідомлення, що в лікарні Олексій Навальний впав у кому. Його підключили до апарату ШВЛ.

Заступник головного лікаря Омської ЛШМД №1 Анатолій Калініченко розповів журналістам у коментарі, що стан пацієнта важкий, але стабільний. До з'ясування причини недуги йому надають симптоматичне лікування. Паралельно робляться аналізи, щоб виключити або підтвердити якусь із медичних версій події.

Тим часом один із пасажирів літака, в якому летів Навальний, поділився, як усе відбувалося. Політика він примітив ще в аеропорту перед посадкою. Той спілкувався зі своїми попутниками, сьорбаючи якийсь напій, можливо чай.

"Коли ми вже злетіли, набрали висоту, він пішов в туалет і довго не повертався. Я думав, що просто пропустив його. Я був в навушниках, займався музикою. Пізніше чую, що на борту якийсь кіпіш. Терміново садять літак в Омську . Повертаю голову назад і розумію, що лежить Олексій ", - розповів чоловік.

Нагадаємо, соратник екс-президента України Петра Порошенка Сергій Висоцький розповів, що Олексій Навальний набагато небезпечніше для України, ніж Володимир Путін. Він заявив, що для нашої країни краще, якщо на чолі РФ залишатиметься теперішній гарант.