На Львівщині після потужної зливи річка вийшла з берегів: затоплені сотні будинків – фото

Захід України продовжує страждати від паводків. У зоні найбільшого лиха опинилися чотири області. Одна з них – Львівська. Цього разу біда прийшла в села, розташовані на берегах річки Катинки у Старосамбірському районі. Після потужної зливи річка вийшла з берегів і рушила на будинки людей, що живуть по обидва її береги.

На Львівщині після потужної зливи річка вийшла з берегів: затоплені сотні будинків – фото - today.ua

Загалом у зоні підтоплення опинилося понад дві сотні житлових будинків, не рахуючи господарських будівель. Каламутна вода також затопила 210 колодязів з питною водою і більше 400 присадибних ділянок. Вода покрила також понад 13 гектарів сільгоспугідь, змивши на них урожай.

Постраждали також мости і містки, перекинуті через річку. Під водою опинилися 20 пішохідних містків, а також 18 транспортних переправ. Крім того, бурхлива річка підмила два мости і деякі місцеві дороги.

На Львівщині після потужної зливи річка вийшла з берегів: затоплені сотні будинків – фото

В деяких місцях підйом води був спровокований ще й греблями, що стихійно утворилися з колод, обломанных гілок дерев і принесеного водою сміття.

На Львівщині після потужної зливи річка вийшла з берегів: затоплені сотні будинків – фото

Відразу по закінченню стихії у постраждалі села вирушили рятувальники. Вони розчищають русло річки, щоби забезпечити вільний відтік води, а також відкачують воду із затоплених колодязів та підвалів житлових будинків.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=Kv8A6J3p3Rg&feature=emb_logo

Нагадаємо, тиждень тому, після потужних паводків в Івано-Франківській області, стихія з новою силою обрушилася на Закарпатті. Особливо дісталося Міжгірському району. Там одразу випала 20-денна норма опадів.

ДЖЕРЕЛОfakty.ua