Мінус 2 кг за сніданок: як схуднути за один прийом їжі

Наїсти до 3 кг жиру за свята не здатен жоден організм, тому зайве на вагах - це рідина через накопичені токсини від важкої їжі. Позбутися від них за один прийом їжі та побачити результати схуднення допоможуть калій та клітковина.

Мінус 2 кг за сніданок: як схуднути за один прийом їжі - today.ua

Дієтолог Світлана Фус назвала ідеальний раціон після новорічних свят, завдяки якому можна швидко досягти схуднення і повернутися до колишньої ваги. Вивести зайву рідину цілком можливо за 1 прийом їжі і для цієї страви знадобляться крупа цілозернова (вівсянка, гречка, коричневий рис, булгур, кіноа) та рагу з тушкованих овочів.

«Таке блюдо - гарне джерело калію, який нормалізує водний обмін і сприяє виведенню зайвої рідини з організму. По-друге, це клітковина, яка буде сорбувати зайву рідину і нормалізувати діяльність кишківника», - пояснила фахівець.

Як відомо, такі каші сприятливо впливають на організм і здоров'я людини. Схуднення досягається, тому що це дієтичний продукт і природний «чистильник». Якщо порівнювати зі шліфованими й очищеними крупами, цілозернова зберігає всі поживні речовини. Дієтологи радять включати страви в щоденний раціон, але в першій половині дня. Такі крупи багаті на вітаміни В, А, Е, калієм, залізом, міддю, цинком, магнієм, корисними жирами і антиоксидантами.

При раціоні з кашами прийде схуднення, зміцниться імунітет, прискориться метаболізм, покращиться робота серцево-судинної системи та мозкової діяльності.

Мінус 2 кг за сніданок: як схуднути за один прийом їжі

Рагу з тушкованих овочів - це джерело вітамінів В і А, калію, бета-каротину, холіну, кальцію, міді, марганцю, цинку, заліза і фосфору. Овочі містять клітковину і харчові волокна, які сприяють гарній роботі шлунково-кишкового тракту, покращують перистальтику кишківника, дарують схуднення.

Сполучення овочів з кашею з цілозернової крупи дозволить побачити на вагах мінус 2 кг за один сніданок. Завдяки такому раціону вийде швидко повернутися до бажаної ваги і навіть поліпшити свої показники.

Нагадаємо, нещодавно були названі ТОП-3 продукти для швидкого схуднення без голодувань.

ДЖЕРЕЛОversiya.info