Масштабна ДТП в центрі Кропивницького: величезна фура влетіла в тролейбус із пасажирами

У центрі Кропивницького сьогодні сталася масштабна ДТП, в якій дивом обійшлося без людських жертв, повідомляє UA: Кропивницький.

Масштабна ДТП в центрі Кропивницького: величезна фура влетіла в тролейбус із пасажирами - today.ua

Тролейбус неквапом їхав своїм маршрутом, коли в нього раптово влетіла вантажівка. Від потужного удару тролейбус винесло на тротуар. Однак цим усе не обійшлося. Усією своєю громадою він врізався в електроопору і зніс її. Очевидці події кажуть: удар був такої сили, що струснуло навіть сусідні будинки.

Масштабна ДТП в центрі Кропивницького: величезна фура влетіла в тролейбус із пасажирами

"Думала, що хтось в будинок заїхав. Такий гуркіт був сильний, що я зі стільця схопилася, вискочила на вулицю. Я так перелякалася. Сусіди теж вискочили", - повідомила одна з мешканок навколишніх будинків.

Найбільш втішне і приголомшливе в цій історії, що ніхто з пасажирів тролейбуса не постраждав. Людей врятували карантинні заходи: в тролейбусі не було стоячих пасажирів, усі сиділи по місцях. Навіть більше, ніхто не отримав забоїв, люди встигли лише налякатися. Єдиний постраждалий - водій тролейбуса. При зіткненні з опорою його викинуло з водійського крісла, і чоловік сильно вдарився головою. Зараз він у лікарні. На щастя, голова залишилася ціла, і зараз лікарі підозрюють у нього лише струс мозку.

Масштабна ДТП в центрі Кропивницького: величезна фура влетіла в тролейбус із пасажирами Правда, жителі навколишніх будинків позбулися електрики після того, як тролейбус зніс опору.

Водій фури, що скоїв це ДТП, своєї провини не заперечує. Чоловік каже, що сам він не місцевий, з містом не знайомий. Центральна траса виявилася перекритою через ремонт. Тому йому довелося блукати незнайомими вузькими вуличками. На якусь мить він відволікся і ... не помітив тролейбуса.

Масштабна ДТП в центрі Кропивницького: величезна фура влетіла в тролейбус із пасажирами

Експертиза показала, що обидва водії були тверезими. Поліція зараз уточнює всі обставини цієї аварії. А в муніципалітеті, тим часом, вирішують, чим замінити пошкоджену машину, поки вона пребуватиме в ремонті.

Нагадаємо, в Полтавській області не розминулися на дорозі дві фури. Там, на жаль, зіткнення не обійшлося без жертв: в ДТП загинув 46-річний водій однієї із фур.

ДЖЕРЕЛОsuspilne.media