Маска від зморшок з кави і масла мигдалю: простий рецепт ефективного засобу

Процес старіння неможливо зупинити, але сповільнити – в наших силах. Щоб зморшки, пігментні плями і інші дерматологічні порушення вас не турбували раніше часу, приготуйте маску для обличчя всього з двох інгредієнтів.

Маска від зморшок з кави і масла мигдалю: простий рецепт ефективного засобу - today.ua

Рецепт досить простий. Вам будуть потрібні чотири столові ложки кави і три столові ложки мигдалевого молока.

У складі кави присутні кофеїн, кальцій, магній, калій. Ці речовини відмінно живлять шкіру, тому цей продукт слід вживати не тільки в якості напою, але і в косметичних цілях. Кофеїн уповільнює процес старіння і покращує циркуляцію крові в шкірному покриві.

Масло мигдалю – багате джерело таких речовин, як магній, цинк, вітамін Е і кальцій. Антиоксидантні властивості цього продукту широко відомі, звідси можна зробити висновок, що масло мигдалю здатне перемогти запальні процеси і інші захворювання шкіри. Вітамін Е добре справляється із загоєнням мікротріщин, він також захищає шкірний покрив від вільних радикалів, уповільнюючи тим самим процес старіння.

Маска від зморшок з кави і масла мигдалю: простий рецепт ефективного засобу

Для приготування маски змішайте інгредієнти до отримання однорідної і зернистої маси. Нанесіть невелику кількість маски на шкіру легкими круговими рухами, а потім додайте ще трохи цього засобу. Таким чином маска на обличчі ляже в два шари. Робіть її раз на тиждень, тримаєте 20 хвилин і змити холодною водою.

Приготувати маску для обличчя можна з плоду авокадо. Дізнайтеся рецепт унікальної домашньої маски з нашого матеріалу.