Коронавірус у нардепа Шахова все-таки дав пневмонію – не допомогла бабусина малинка

Коронавірус у нардепа Шахова все-таки дав пневмонію – не допомогла бабусина малинка - today.ua

Нардеп Сергій Шахов все-таки не уникнув ускладнення після коронавіруса – підступна інфекція дала пневмонію. Нардеп сам повідомив про це сьогодні у своєму Facebook.

Про першого хворого депутата Верховної Ради стало відомо 18 березня. Причому народний обранець, який перед цим уже кілька днів прогулював роботу у Раді, спочатку не виходив на зв'язок та не підтверджував наявність у нього COVID-19. Проте коли факт став очевидним, нардепу довелося, таки, зізнатися - коронавірус у нього виявили.

Однак відео, викладене ним тоді у Facebook, трохи відгонило безпечністю. Мовляв, так, коронавірус у нього виявили, проте він почувається цілком нормально і швидко йде на поправку. Крім того Сергій Шахов розповів, що нічим особливим навіть не лікувався від цієї хвороби.

"У цій ситуації просто як лікували мене мама, бабуся - малина, лимон, і сьогодні я почуваюся нормально. Температура впала, дай Боже, що так і буде", - повідомив тоді Сергій Шахов.

У цьому ж відео нардеп підкреслив, що в ситуації з коронавірусом влада навмисне згущує фарби, а насправді не такий страшний чорт, як його малюють.

"Відразу хочу всім сказати: це не так страшно, як його малюють. Потрібно прибирати паніку, І якщо Шахов хворий коронавірусом, немає питань, буду доповідати щодня що відбувається з моїм організмом", - пообіцяв тоді народний обранець.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=Or7B8Z7zuUg&feature=emb_logo

Вже наступного дня стало відомо про те, що коронавірус підтвердився ще й у дружини і сестри Шахова, що не дивно.

А сьогодні Сергій Шахов повідомив: на рентгенівському знімку у нього виявилася пневмонія.

"Сьогодні мені зробили рентген, який показав незначну пневмонію. За рекомендацією лікарів залишаюся в інфекційному відділенні Олександрівської лікарні", - написав нардеп.

Коронавірус у нардепа Шахова все-таки дав пневмонію – не допомогла бабусина малинка

Отже, бабусине лікування з малиною і лимоном виявилося неефективним. Тут потрібен більш серйозний і відповідальний підхід.

До речі, у нардепа Сергія Шахова п'ятеро дітей. Простеживши всі його контакти за той час, що він був можливим носієм інфекції, здавати тести на коронавірус відправили 79 осіб.

Українцям розповіли, як платити менше за опалення взимку: можна заощадити до 50%
Попереду початок опалювального сезону і щорічно українці стикаються з однією і тією ж проблемою. Тарифи ростуть, будинки виявляються непідготовленими ...
В якій валюті українцям зберігати заощадження: експерт дав пораду
Долар в Україні стрімко зростає, однак, експерти не радять українцям бігти в обмінники і продавати валюту. Зараз краще спробувати зберегти свої заощад...
ПриватБанк став блокувати карти своїх клієнтів: люди не можуть зняти гроші
Клієнти державного ПриватБанку дедалі частіше скаржаться на цю фінансову установу через незрозумілі маніпуляції з платіжними картами. Зокрема, на тема...
Тимошенко нібито вивела величезні гроші з України: в Мережі з'явився оглушливий компромат на леді “Ю“
Юлія Тимошенко, ймовірно, вивела з України величезну суму грошей. Такі дані з'явилися вчора на латвійському сайті Re:Baltica. Журналісти сайту, у свою...
Українцям розповіли, як отримувати високу пенсію: названо стаж і зарплату
Розмір пенсії в Україні безпосередньо залежить від рівня зарплати. Щоб отримувати максимальну пенсію, зарплата повинна бути вищою за середню приблизно...