Які слова сказати найріднішій людині в День матері: найкращі привітання

У багатьох країнах світу відзначають День матері. Це свято припадає на другу неділю травня, а в поточному році випадає на 10 число місяця. Наші мами чекають від нас не подарунків, а теплих і зворушливих слів, сказаних від душі.

Які слова сказати найріднішій людині в День матері: найкращі привітання - today.ua

Саме слова передають всю любов і ніжність дітей до своїх батьків. А якщо до них прикласти красиву листівку, то серце мами і зовсім розтане. Якщо ваша мама далеко, то ви можете надіслати їй повідомлення по телефону або в соціальній мережі. Часто зовсім непросто підібрати потрібні слова, які відображали б все те тепло, яке ми відчуваємо до найрідніших жінкок, що дали нам життя. Пропонуємо кілька прикладів.

Привітання від доньки чи сина

Які слова сказати найріднішій людині в День матері: найкращі привітання

«Немає для мене людини рідніше і ближче, ніж ти, улюблена мама! Це свято – всього лише привід, щоб сказати про те, що я люблю тебе більше всіх на цій Землі. Хай доля береже тебе від усього поганого, тому що ти гідна тільки найкращого. Довгих і щасливих років тобі, рідна ненька!».

Привітання від дочки

Які слова сказати найріднішій людині в День матері: найкращі привітання«Мамочко! Ти – моя підтримка, моя подружка, моя радість, моє натхнення і моє серце! Бажаю тобі, моя рідна, ніколи не упускати сльозинок смутку, а якщо і плакати, то тільки від щастя. Я зроблю все, щоб ти ніколи не відчувала себе самотньою і ніколи не думала про погане. Бажаю тобі всім серцем бути щасливою і зустрічати кожен новий день з посмішкою!».

Вітання від сина

«Улюблена мамочка, вітаю тебе з святом! Залишайся в мене такою ж красивою і веселою, будь завжди щасливою. Пам'ятай, що твій син тобою пишається і завжди готовий допомогти. Ти – шикарна жінка, і нехай у тебе завжди буде все добре. Відмінного настрою, здоров'я і удачі тобі у всьому, рідна моя матусю!».

Якщо ви ще не встигли вибрати подарунок для мами, то пропонуємо вам 10 гідних ідей. Покваптеся!