Гороскоп на травень 2020 року: що принесе останній місяць весни усім знакам Зодіаку

Гороскоп на травень 2020 року: що принесе останній місяць весни усім знакам Зодіаку - today.ua

Гороскоп на травень 2020 року розповість, з якими викликами долі доведеться зіткнутися в останній місяць весни кожному знаку Зодіаку. Астрологи також розкажуть, які подарунки приготувала кожному доля, і попередять про можливі неприємності. Володіючи такими знаннями, можна підготуватися до можливої смуги невезіння і пройти її без втрат. Гороскоп також озброїть вас знаннями, які допоможуть вам зустріти радісні події із розпростертими обіймами.

Гороскоп на травень за знаками Зодіаку

Овен


Овни в травні зможуть зробити великий ривок уперед, однак лише за однієї умови. Ви не будете чекати біля моря погоди і сидіти на місці. Доля буде прихильною до вашого знаку Зодіаку у цьому місяці. Але це не означає, що їй не потрібно допомогти. Вам потрібно зайнятися розвитком тих ідей, які досі лише бродили у вашій голові, проте не мали ніякого практичного втілення. Сміливіше беріться за втілення того, про що мріяли. Є велика ймовірність, що на цьому шляху ви не будете самотні. Саме у цьому місяці у вас знайдуться однодумці, з якими буде набагато легше втілювати задумане. Особливо сприятливим буде для вас кінець травня. Якщо ви все правильно зробите, то вже в кінці весни відчуєте віддачу.

В особистому житті краще не поспішати приймати необдумані рішення, хоча така спокуса у вас буде. Але краще все залишити так, як є.

Телець


Тельці спробують у цьому місяці позбутися своїх негативних звичок. Ви давно відкладали цей крок, відсуваючи його на черговий понеділок. Однак схоже на те, що ви дозріли, щоби його зробити. Це дуже важливо, оскільки саме ваші шкідливі звички не дають вам розвиватися далі. Вони підривають здоров'я, негативно позначаються на зовнішності і занижують вашу самооцінку. Тим часом, у вас прихований величезний потенціал, який не може вирватися з-під нашарувань цих шкідливих звичок. Займіться собою вже зараз і не потрібно ніяких планів для того, щоби подолати свою лінь. При цьому в усіх інших поточних справах потрібно чітко визначити пріоритети і зайнятися ними в першу чергу.

У вашому особистому житті поки буде спостерігатися повний штиль. Проте з другої половини місяця можуть почати відбуватися позитивні зрушення.

Близнюки


Близнюки ризикують у травні стати жертвами різних шахраїв. Взагалі, шахраї були завжди, проте в наступному місяці Близнюки будуть уразливі для них. Тому в травні вам краще утриматися від яких-небудь великих покупок, а тим більше, якщо це стосується покупки в Мережі. На цей період краще відмовитися від віртуальних угод, а віддати перевагу реальним. Крім того, у вас можуть виникнути несподівані ризики з роботою, хоча після деяких непорозумінь все налагодиться.

Цей місяць буде вдалий для вас в особистому житті. Ті, у кого є пара, зміцнять свій союз, і можливо, подумають про продовження роду. Ті, хто перебуває у пошуку, можуть зустріти свою людину, з якою захочеться бути поруч.

Рак

Раків у першій половині місяця можуть спіткати фінансові проблеми. Їх доведеться терміново вирішувати, бо без цього – ніяк. Можливо навіть доведеться подумати про зміну місця роботи. Несподівану допомогу у вирішенні цих проблем ви можете отримати від людини, на яку сподівалися найменше. Однак саме ця людина виявиться тим надійним плечем, на яке ви зможете спертися у важкій ситуації. Ближче до другої половини травня ваші справи підуть на лад, і проблеми зникнуть, але друг залишиться.

Підуть на лад і особисті стосунки в сім'ї, які можуть похитнутися через фінансові проблеми. Можливо, в останніх числах місяця ви навіть виберетеся кудись на спільний уїк-енд.

Лев


У Левів перша половина місяця пройде рівно, без потрясінь і відхилень від заданого ходу подій. Все буде здійснюватися за планом. Цей абсолютний штиль може вас розслабити. А розслаблятися зовсім не варто, тому що друга половина травня у вас буде повною протилежністю першій. Події почнуть чергуватися з шаленою швидкістю. Життя підкине кілька лихих сюжетів, на які буде потрібна ваша негайна реакція. У цій ситуації дуже важливо не помилитися і прийняти правильне рішення. Тому в першій половині можете відпочивати і накопичувати сили, однак не втрачайте пильності.

В особистому житті вам, як ніколи знадобиться підтримка сім'ї. Поодинці ви можете не впоратися з усім, що підготували вам зірки на другу половину травня.

Діва


Дівам слід приготуватися до дуже мінливого, суперечливого і різнобарвного травня. Постійності від цього місяця вам не варто чекати. Причому зміна настроїв і подій може відбуватися не тільки щодня, але й по кілька разів на добу. Від цього може змінюватись і ваш настрій: від ейфорії до повної зневіри. Не варто надовго занурюватися ні в те, ні в інше, бо ейфорія швидко закінчиться, а смуток може надовго вибити вас із колії. Краще мобілізуйтеся і складіть план дій на випадок, якщо все піде не за планом. Це допоможе вам організуватися і хоч якось приборкати зрадливу долю.

В особистому житті майже весь травень пройде рівно і гладко. Проте в кінці місяця може "намалюватися" хтось із минулого життя, хто зможе пограти у вас на нервах.

Терези


У Терезів буде вельми несприятливою перша декада травня. Зірки готують вашому знаку Зодіаку неприємних людей, які раз у раз будуть зустрічатися на вашому шляху. Великої шкоди вони вам не зможуть заподіяти, однак дрібними капостями можуть зіпсувати вам життя. Причому не один раз. Буде добре, якщо ви знайдете, як себе від них захистити і убезпечити. Проте ближче до середини місяця вони втратять до вас інтерес і можуть переключитися на інші об'єкти. Ще до початку другої половини місяця у вас усе налагодиться, і ви зможете далі жити без проблем і катаклізмів.

Не забувайте також, що ваші близькі потребують вашої участі. За час, який ви витратите на вирішення особистих негараздів, у вас може виникнути деяке відчуження в сім'ї. Переконайте своїх близьких, що ви їх, як і раніше, потребуєте.

Скорпіон


Скорпіонам випадає в травні бурхлива діяльність. Перш за все це буде пов'язано з вашим будинком. Можливо, ви розпочнете великий ремонт. Не виключено, що купите собі нові меблі і спробуєте зробити в будинку невелику революцію з перестановкою меблів і зміною планування. Крім того, у вас можливі великі придбання, аж до покупки дачі або будинку в сільській місцевості. Якщо вам вдасться здійснити все задумане, а задуманого буде чимало, ви обов'язково запросите до себе друзів – похвалитися оновленим будинком. Якщо ж усе піде не так, то до кінця місяця ваш ентузіазм вичерпається, і ремонт може затягнутися надовго.

В особистому житті, ближче до кінця місяця, вас чекають приємні зміни. Які – покаже час.

Стрілець

Для Стрільців останній місяць весни буде насичений активною працею. Все у вас буде складатися добре, але для цього доведеться невпинно трудитися, іноді прихоплюючи й вихідні дні. Манна з неба для вас, на жаль, у цьому місяці не передбачена. Ближче до середини місяця ви можете натрапити не непросту задачу, яка спочатку здасться вам нездійсненною. Однак не варто впадати у відчай. Розслабтеся, все ретельно обміркуйте і приступайте до роботи. У цьому місяці вам краще залишатися індивідуалістами. Всі завдання будуть вирішуватися швидше і простіше, якщо ви не будете вдаватися до чиєї-небудь допомоги. На інтуїцію також розраховувати не варто, вона у вас у цьому місяці буде не на висоті. А от розум вмикайте завжди.

Навіть в особистих стосунках астрологи радять вашому знаку Зодіаку більше керуватися розумом, а не поривом почуттів.

Козеріг


Козерогам знадобиться витримка й розсудливість. Особливо в другій половині місяця. Саме тоді у вас можуть виникнути сімейні проблеми, які можуть зажадати від вас закликати на допомогу всю свою розсудливість. Ваші близькі будуть жити на емоціях, і лише вам доведеться зберігати холодний розум і витримку. Тільки так можна буде втримати ситуацію під контролем. У першій половині травня вам також доведеться бути насторожі, а заодно й триматися подалі від токсичних людей, які можуть зустрітися на вашому шляху.

В особистих стосунках друга половина місяця буде неспокійною. Причому це не те солодке занепокоєння, яке приємно кружляє голову. Аж ніяк. Загалом, травень виявиться не найкращим вашим місяцем, однак і не таким вже й поганим. Важливо не втрачати самовладання, і тоді все швидко налагодиться.

Водолій


Водоліям астрологи рекомендують на початку травня зробити ретельне прибирання своєї території. Викиньте усі непотрібні речі. Вони заважають вам стабілізувати свої енергетичні потоки і просуватися далі. Однак прибиранням у домі не обійдеться. Вам ще потрібно як слід "почистити" думки. Подумайте про те, що отруює вам життя. Частіше нам його отруюють не явища, а думки, наше ставлення до них. Можливо, треба трохи змінити своє ставлення до деяких обставин, і ви відразу очистите своє життя від вантажу негативу. Астрологи також рекомендують вашому знаку уникати зайвих витрат, тому що в червні через це може виникнути гостра нестача грошей.

В амурних справах також не варто зациклюватися на негативних моментах. Якщо щось вас обтяжує у відносинах з партнером, слід з'ясувати це вдвох, щоби подолати перешкоду, або звільнитися від такої залежності. Можливо, це просто не ваш варіант.

Риби


Рибам в травні пощастить. Цей місяць буде вдалий для вашого знака Зодіаку як на роботі, так і в особистому житті. На роботі вам відкриються нові перспективи, і вдячне начальство буде майже носити вас на руках. Навіть якщо вам не підвищать зарплату, то ви можете знайти собі непоганий підробіток, який може істотно поліпшити ваш сімейний бюджет. У цьому місяці ви можете зробити якесь велике придбання, про яке давно мріяли. Все це підніме вашу самооцінку і буде стимулювати вас рости далі. Єдине застереження – не погоджуйтеся на сумнівні фінансові операції з незнайомими людьми. Ви ризикуєте стати жертвою шахраїв.

Сприятливий цей місяць для Риб і в сфері особистого життя. Вам вдасться налагодити відносини з людиною, про яку ви давно мрієте. Звичайно, налагодити відносини – ще не означає втримати. Проте далі вже все залежатиме від вас.

У справі Єфремова розставлені крапки: актор був за кермом сам - результати експертизи
Михайло Єфремов сам був за кермом своєї машини у момент смертельної ДТП, коли його джип виїхав на зустрічну смугу і протаранив кабіну зустрічного авто...
Уряду Шмигаля залишилося недовго, Аваков піде разом з усіма: Офіс президента готує на осінь зміну Кабміну
Уряд Дениса Шмигаля можуть замінити вже цієї осені. Таку інформацію оприлюднили vesti, посилаючись на інсайдерське повідомлення з Офісу президента. ...
У прісних водах Дніпра помічена колонія медуз, місцеві жителі спантеличені - відео
Мешканці теплих морів і гроза приморських пляжів вже – у прісноводому Дніпрі. Днями там зняли колонію медуз, які спокійнісінько погойдуються на хвилях...
Тривожна звістка із ВООЗ: ліки від коронавірусу виявилися не ефективними
Тривожна звістка надійшла з Всесвітньої організації охорони здоров'я. Звідти повідомили про припинення випробування препаратів від коронавірусу. Причи...
20 липня все зміниться: астролог Влад Росс дав прогноз щодо епідемії коронавірусу
Ситуація з коронавірусом в Україні поки залишає бажати кращого. Після скасування суворого карантину і початку адаптивного, крива захворюваності знову ...