Головні події в світі 4 серпня: апокаліпсис в Бейруті - місто лежить в руїнах

Автор: Марченко Любов

Сьогодні ввечері світ був приголомшений катастрофою, що сталася в столиці Лівану - Бейруті. Там пролунали два потужні вибухи. Говорять про те, що джерелом вибуху стало судно з піротехнікою, яке стоїть в міському порту. Про це заявив міністр охорони здоров'я Лівану Хамад Хассан.

Головні події в світі 4 серпня: апокаліпсис в Бейруті - місто лежить в руїнах - today.ua

За іншими версіями - вибухнув склад з піротехнікою в порту. Крім того, говорять про вибухи, що пролунали на нафтосховищі. У будь-якому випадку, наслідки катастрофи жахають. Вибухова хвиля знесла будівлі в радіусі приблизно 10 кілометрів від епіцентру. Фактично половина будівель ліванської столиці постраждала, місто лежить в руїнах.

Головні події в світі 4 серпня: апокаліпсис в Бейруті - місто лежить в руїнах А найстрашніше - людські жертви. На даний час ніхто не може назвати їхньої кількості. Однак очевидці кажуть, що загиблих - десятки, а тих, що одержали травми - тисячі. При цьому під завалами багатоповерхівок, які знесло вибухом, можуть виявитися сотні живих і не живих людей. Ймовірно, до ранку чисельність загиблих може зрости на порядок.

Головні події в світі 4 серпня: апокаліпсис в Бейруті - місто лежить в руїнах Фахівці вже порівняли це лихо з вибухами атомних бомб у Хіросімі і Нагасакі. Вибухова хвиля була настільки сильна, то дійшла до Кіпру, який розташований в 250 кілометрах від Бейрута. Зараз ніхто не може точно сказати: де було джерело цих вибухів, і яка причина катастрофи. Не виключають людський фактор, однак більше усе ж схоже на масштабний теракт. При цьому Ізраїль вже офіційно заявив про свою непричетність до цих вибухів.

Популярні зараз

В Україні різко подорожчають продукти через підвищення тарифу на світло: названо перелік

Рада не підтримала ідеї Кабміну: українцям готують підвищення пенсій уже наступного року

У ТЦК заявили, що підприємства відправляють своїх співробітників до військкоматів

Верховна Рада готується прийняти закон про вилучення земель для потреб ЗСУ

Головні події в світі 4 серпня: апокаліпсис в Бейруті - місто лежить в руїнах Лікарні Бейруту переповнені пораненими людьми. Медики валяться з ніг, персоналу не вистачає, щоби надати допомогу всім постраждалим. Люди, стікаючи кров'ю, сидять прямо в лікарняних коридорах на підлозі, чекаючи своєї черги. Ліжок, природно, теж не вистачає.

Головні події в світі 4 серпня: апокаліпсис в Бейруті - місто лежить в руїнах Все це схоже, як відзначає багато хто, на кадри якогось страшного постапокаліптичного фільму: всюди руїни, знесені будинки і закривавлені тіла.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Головні події в світі 4 серпня: апокаліпсис в Бейруті - місто лежить в руїнах На завтра, 5 серпня, в Лівані оголошено жалобу за загиблими.

Нагадаємо, український астролог Влад Росс стверджує, що людство зараз переживає період підвищеної агресивності через те, що планета Марс увійшла в знак Овна. Він каже, що теракти, масові заворушення та інші прояви войовничої людської натури повинні ослабнути після 20 серпня, коли Марс покине сузір'я Овна.