Головні події в світі 4 серпня: апокаліпсис в Бейруті - місто лежить в руїнах

Сьогодні ввечері світ був приголомшений катастрофою, що сталася в столиці Лівану - Бейруті. Там пролунали два потужні вибухи. Говорять про те, що джерелом вибуху стало судно з піротехнікою, яке стоїть в міському порту. Про це заявив міністр охорони здоров'я Лівану Хамад Хассан.

Головні події в світі 4 серпня: апокаліпсис в Бейруті - місто лежить в руїнах - today.ua

За іншими версіями - вибухнув склад з піротехнікою в порту. Крім того, говорять про вибухи, що пролунали на нафтосховищі. У будь-якому випадку, наслідки катастрофи жахають. Вибухова хвиля знесла будівлі в радіусі приблизно 10 кілометрів від епіцентру. Фактично половина будівель ліванської столиці постраждала, місто лежить в руїнах.

Головні події в світі 4 серпня: апокаліпсис в Бейруті - місто лежить в руїнах А найстрашніше - людські жертви. На даний час ніхто не може назвати їхньої кількості. Однак очевидці кажуть, що загиблих - десятки, а тих, що одержали травми - тисячі. При цьому під завалами багатоповерхівок, які знесло вибухом, можуть виявитися сотні живих і не живих людей. Ймовірно, до ранку чисельність загиблих може зрости на порядок.

Головні події в світі 4 серпня: апокаліпсис в Бейруті - місто лежить в руїнах Фахівці вже порівняли це лихо з вибухами атомних бомб у Хіросімі і Нагасакі. Вибухова хвиля була настільки сильна, то дійшла до Кіпру, який розташований в 250 кілометрах від Бейрута. Зараз ніхто не може точно сказати: де було джерело цих вибухів, і яка причина катастрофи. Не виключають людський фактор, однак більше усе ж схоже на масштабний теракт. При цьому Ізраїль вже офіційно заявив про свою непричетність до цих вибухів.

Головні події в світі 4 серпня: апокаліпсис в Бейруті - місто лежить в руїнах Лікарні Бейруту переповнені пораненими людьми. Медики валяться з ніг, персоналу не вистачає, щоби надати допомогу всім постраждалим. Люди, стікаючи кров'ю, сидять прямо в лікарняних коридорах на підлозі, чекаючи своєї черги. Ліжок, природно, теж не вистачає.

Головні події в світі 4 серпня: апокаліпсис в Бейруті - місто лежить в руїнах Все це схоже, як відзначає багато хто, на кадри якогось страшного постапокаліптичного фільму: всюди руїни, знесені будинки і закривавлені тіла.

Головні події в світі 4 серпня: апокаліпсис в Бейруті - місто лежить в руїнах На завтра, 5 серпня, в Лівані оголошено жалобу за загиблими.

Нагадаємо, український астролог Влад Росс стверджує, що людство зараз переживає період підвищеної агресивності через те, що планета Марс увійшла в знак Овна. Він каже, що теракти, масові заворушення та інші прояви войовничої людської натури повинні ослабнути після 20 серпня, коли Марс покине сузір'я Овна.

В Україні дефіцит цукру, торговельні точки підняли ціни і продають не більше 5 кг в одні руки
Цукор в Україні стрімко подорожчав майже на третину, при цьому в багатьох торговельних мережах обмежили обсяги продажу. Більш того, експерти прогнозую...
Як правильно робити валютні заощадження: поради експерта про покупку і продаж доларів в Україні
Громадяни України, роблячи заощадження, найчастіше купують долари США. Ця валюта десятиліттями зберігала свою стабільність, ніж заслужила довіру людей...
Зеленський анонсував нові надбавки одній категорії пенсіонерів
Президент Володимир Зеленський під час свого виступу у Верховній Раді 20 жовтня заявив, що планує в 2021 році підвищити пенсії всім громадянам, що дос...
ЗАЗ буде продавати нові автобуси в Європу
Запорізький автомобільний завод запустить виробництво нового 10-метрового низькопідлогового автобуса А10, який відповідає європейському екологічному с...
Ціни на газ в Україні будуть рости всю зиму - Герус
Дешевого газу цієї зими українцям не бачити. У Європі вартість газу зростає, і нас чекає така ж доля. Ціни на блакитне паливо в Україні будуть підвищу...