Езотерики назвали кімнатні рослини, які гарантують сімейне щастя

Рослини в будинку - це не просто джерело чистого повітря та елемент декору - стверджують езотерики. Цілителі здавна знали, що кожна квітка має свою енергетику. Є навіть "три вершники щастя".

Езотерики назвали кімнатні рослини, які гарантують сімейне щастя - today.ua

У багатьох країнах світу до «помічників на підвіконні» ставляться з особливим відчуттям і вважають їх захисниками від хвороб та невдач. Але кожна рослина має своє призначення, тому важливо знати, що залишити на підвіконні в спальні, що підійде для кухні, а від яких кольорів краще позбутися зовсім - кажуть езотерики. За їх словами, є рослини, які гарантують сімейне щастя.

Фікус називають покровителем сім'ї та домівки. Якщо цю рослину поставити у вітальні, де збирається вся родина, він забезпечить спокійну атмосферу і вбереже від сварок. У спальні рослина допоможе в довгоочікуваній вагітності.

Езотерики назвали кімнатні рослини, які гарантують сімейне щастя

Герань - символ тепла та умиротворення. Цю квітку називають психотерапевтом, все можна розповісти красивій рослині.  «Послухає», а завдяки ефірним оліям в пелюстках заспокоїть і позбавить від тривожних думок. Стара прикмета свідчить, що почувши тривоги господаря чи господині, герань трансформує їх у любов. Також рослину вважають провісницею: якщо хтось із членів родини-може захворіти, квітка в'яне.

Езотерики назвали кімнатні рослини, які гарантують сімейне щастя

Фіалка - ніжна квітка, яка символізує мир і спокій. При цьому якщо її поставити на підвіконня в спальні, то інтимне життя пари буде яскравим і пристрасним. Рослину називають магічною, тому що не тільки позитивно впливає на сімейне щастя, а й притягує грошові потоки. Фіалка додасть сил і енергії, щоб у господарів було багато ідей, сил і натхнення працювати. Але якщо хтось страждає безсонням, то квітку краще тримати якомога далі від ліжка. Незаміжнім дівчатам рекомендується дбайливо ставиться до фіалки, якщо  хочуть притягнути любов і швидше вийти заміж.

Езотерики назвали кімнатні рослини, які гарантують сімейне щастя

Нагадаємо, нещодавно астрологи назвали знаки Зодіаку, яким важко здобути сімейне щастя: вони здатні "провалити" вже перше побачення.

ДЖЕРЕЛОversiya.info